03 Mayıs 2013 #1777227

Beymen Business Hatalı Ürünün Değişimi!

Beymen Business Ankara -kızılay iş merkezindeki şubesinden 2012 ekim ayında almış olduğum trench coat un üzerime giydiğimde iç astardan dolayı çekme yaparak dış görünümde büzüşme olduğunu fark ettim ilgi bayiye giderek şikayetimi dile getirdim onlarda ürünün ilgili yere gönderdiler bir müddet sonra üretim hatası yoktur diye iade ettiler.


Tekrar Ankara 365 avm de bulunan başka bir bayiye gittim ürünü üstüme giyerek ilgili kişilere hata var mı diye gösterdim onlarda haklısınız var dediler bize bırakın ilgili yere gönderelim onlarda aynı formaliteyi yaptılar ürün tekrar geldiğinde hata yok diye bana iade ettiler ve bir sonuca ulaşamadım ürün bende kaldı . (ürün bedeli 250 tl)

Nagihan 67 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi16 Ocak 2014

    Sayın Nagehan T; Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Konuya İlişkin 0 (232) 328 12 00'dan Müşteri Hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Markamızı tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön