06 Mayıs 2013

Beymen Business Hatalı Ürün Kabul Edilmedi!

Beymen Business'ten almış olduğum takım elbisede pantalonun ağ kısmında erime oldu ve ben ürünü incemeleye gönderdim. Ürünü yaklaşık 8 ay önce almıştım ve %69 yün, %29 polyester ve %2 likra içeriyordu. Bana ürününüzde bir hata yoktur, hata kullanıcı kaynaklıdır diye dönüş yapıldı. yaklaşık 1,5 senedir kullandığım ve %70 yün %30 polyester içerikli S*** marka üründe ise herhangi bir problemle karşılaşmadım.


Ürünü tekrar incelemeye göndermek istiyorum dediğimde de ürün inceleme departmanı; "sonuç değişmez" diye peşinen kabaca bir söylemde bulundu. Ürün alırken güler yüz, sonrasında da saygısızlık! Büyük markaların klasik yöntemleri.

Hulusi 73 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi16 Ocak 2014

    Sayın Hulusi B; Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Konuya İlişkin 0 (232) 328 12 00'dan Müşteri Hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Markamızı tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • Hulusi27 Haziran 2013

    Bu mantıktaki kurumlardan alışveriş yapmamaya özen göstereceğim artık. "Gidin hakkınızı hukukla arayın" deyip konuyu kesen zihniyet nasılsa, bu firmadaki yaklaşımda da onu hissettim. böyle insanlarla ve kişilerle uğraşıp sinirlerinizi bozmak yerine, ürün alırken dikkat etmekte fayda var.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön