06 Nisan 2013 #1728117

Beymen Business Dikişleri Açıldı!

Ankara Ankamall daki Beymen Business den bir pantolon aldım.4-5 kez giydiğim pantolonun arkasındaki bir bölümün dikişleri açılmaya başladı.Ben de hemen adığım yere götürdüm.Bunun benden kaynaklandığını ve bu açılmanın istersem bir tadilatla (böylece açılma olduğunu kabul etmiş oluyorlar) halledeceklerini söylediler. incelemeye gönderdiler. ne cevap geleceğini tahmin etmek güç olmasa gerek!


Ben öğretmen bir adamım ve yıllardır takım elbise giyiyorum ve onlarda hala bir sorun yokken Beymen Business den aldığım ve 5 kez ve yarım gün giydiğim bir pantolon üstelik hiçbir yıkama işleminden filan geçmeden bu hale nasıl gelir?Bu ürünün ayıplı olduğu açıktır ve paramın iadesini talep ediyorum.

Zekeriya 78 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi16 Ocak 2014

    Sayın Zekeriya P; Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Konuya İlişkin 0 (232) 328 12 00'dan Müşteri Hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Markamızı tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön