25 Ocak 2014 #2256051

Beymen Business Defolu Ürünü Değişmedi

Egepark Balçova Beymen Business mağazanızdan 19.01.2014 tarihinde 2 takım elbise, 1 gabardin pantolon, 1 gömlek, 1 kravat aldım. Tadilatı aynı gün olamadığı için 22.01.2014 günü teslim aldığımız ürünleri evde denediğimizde 1 takım elbise pantolonu ve 1 gabardin pantolonda iplik atmaları olduğunu gördüm.


24.01.2014 tarihinde mağazaya tekrar gittiğimde ise daha giyilmemiş ve üzerinde etiketleri bulunan ürünlerin değişiminin olamayacağını, merkeze gönderileceğini ve 21 gün gün içerisinde geri bilgi vereceklerini öğrendim ve şok oldum. İvedi olarak değişim konusundaki bilgilendirmenizi bekliyoruz.

Asil 110 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Asil M; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Bu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından incelenmektedir. Ürünlerinizin Firmamız tarafından incelemeye alınması gerekmektedir. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön