29 Ocak 2014 #2262613

Beymen Business Defolu Ürün Sattı

Kampanya kapsamında düğün için bir takım elbise aldım. Düğünde giydiğimde defolu olduğunu anladım. Aldığım mağazaya götürdüm ürün incelemeye gitti geldi takımı değiştirdiler.Yerine kampanya ürünü başka bir takım aldım. En fazla 15-20 kez giydikten sonra arabaya otururken arka tarafı yırtıldı (dikişler duruyor).


Kumaş pişmiş et lifleri gibi ayrılmış. Aldığım mağazaya tekrar götürdüm. Tekrar ürün incelemeye gitti hiç aramadılar. Ben aradım olumsuz cevap gelmiş. Kullanıcı hatasıymış. Ürünün kumaşı çok hassasmış. Ürünün taksiti bitmeden takım elbisesiz kaldım (Elbiseyi bir kerecik bile temizletemeden). Hayal kırıklığı içindeyim.

Sevil 137 Okunma

Cevaplar

  • Sevil29 Ocak 2014

    Önceki ürününüzde de aynı şekilde kumaş erimesi söz konusuydu.Kısaca defolu ürün satıyorsunuz.Neden kabul etmiyorsunuz ki.Zaten önceki ürününüzde de bunu teyit ettiniz yani değiştirdiniz. Şimdi ikinci kez böyle bir durumu tarafınıza bildirdiğimizde red cevabı veriyosunuz.Birinci takımı giymeden defolu olduğunu anladım.Müsade edin de ikici ürününüzü 15-20 kez giyiyeyim ve giydim.Ürününüze o kadar para verdim.Gerçekten büyük markalardan takım elbiselerim var.Yıllarca giyiyorum.Böyle bir sorunla karşılaşmadım.Devamlı takım elbise giymeyi gerektiren bir meslekte çalışıyorum.Takım elbiseyi nasıl kullanacağıma dair hiç bir şüphem yok.Düşünün ürününüzü bir kez dahi kuru temizlemeye vercek kadar giyim sürem olmadı.Ürünleriniz temas gerektirmiyor sanırım.

  • Beymen Business Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Sevil A; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Bu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. 4B3034766023 barkot numaralı ürününüz Kalite Kontrol Departmanı tarafından incelemeye alınmış ve mağazamız aracılığı ile değişim işleminiz gerçekleştirilmiştir. 4B3022447013 barkot numaralı ürününüz 16.01.2014 tarihinde incelemeye alınmış ve 22.01.2014 tarihinde ise sonuçlanmıştır. Ürününüz de yapılan incelemeler neticesinde ürünün ağ kısmında oluşan deformasyonun kullanım sırasında zorlama kaynaklı durum olduğu tespit edilmiştir. Üretim kaynaklı bir hata söz konusu değildir. Bu nedenle herhangi bir işlem yapılamadığını tarafınıza bildirmek durumundayız. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön