31 Ocak 2014 #2268641

Beymen Business Defolu Kazağı Değişmedi

Trabzon forumdan hediye olarak almış olduğum kazağın tüylendiği için mağazaya götürülmüş, mağazada firmaya göndermiş ama firma değişim talebini kabul etmemiştir. Mağazadakiler dahi bu işe şaşırmış olacak ki ürünü ikinci kez firmaya gönderiyorlar ama sonuç yine aynı. Ben ürünü hediye alan kişi olarak yeni öğreniyorum.


Beymen'den değilde, pazardan 10 liraya kazak alsaydım bundan farklı bir durumla karşılaşmazdım yani boşuna bir sürü para verdim kaliteli olsun diye. Ben kıyafetlerimin çoğunun A***, Beymen, F**** mağazalarından alıyordum ama bu bana ders olsun. Ayrıca defolu kazak mağazadan alınmamıştır ve alınmayacaktır. Firma yetkilileri kendileri o kazağı giyebilirler.

Levent 274 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi01 Şubat 2014

    Sayın Levent D; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Bu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Söz konusu üründe oluşan tüylenme sürtünme sonucu oluşan tüylenmedir. Bu tarz ürünlerde sürtünmeye maruz kalan bölgelerde tüylenmeler normal ve dünya standartlarındadır. Ürününüzde yapılan incelemeler neticesinde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremediğimizi bildiririz. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön