28 Nisan 2015

Beymen Business Bu Nasıl Koşulsuz Müşteri Mutluluğu?

Yaklaşık 3 ay önce aldığım iki pantolondan birinde hem tadilat hem renk deformasyonu sorunu yaşadım. Ürünü aldığım mağazaya teslim ettim. "merkeze gönderip bir hafta içerisinde geri dönüş yapılacağı söylendi "Maalesef geri dönen olmadı ben aradığımda ise üründe üretim hatası olmadığı ve problemi çözemeyeceklerini söylediler.

Koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesini hiçe saymaları markaya ve firmaya ciddi bir yanılgı oluşturmuştur. Bundan sonra şahsıma ve çevreme Beymen Business ve türevi olan markaları aldıklarında karşılaşacakları tek şeyin ilkesizlik olacağını ve benim düştüğüm yanılgıyı yaşamamalarını tavsiye edeceğim.

Hüseyin 173 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi29 Nisan 2015

    Sayın Hüseyin Avni Saatçi; Belirtmiş olduğunuz mağaza müşteri temsilcisi ile ilgili şikayetinizi doğru kuruma aktarmanızı rica ederiz. İlgili mağaza, bayi mağazalarımız arasında bulunmamaktadır. Saygılarımızla. İyi Günler Dileriz.

  • Hüseyin29 Nisan 2015

    Ürün satışını yapan müşteri temsilcisi Beymen Business olarak belirtti. Daha kalifiye ve insanları yanıltmayacak firmalarla çalışın! !

  • Beymen Business Temsilcisi29 Nisan 2015

    Sayın Hüseyin Avni Saatçi; Yapmış olduğumuz görüşmelerde ürününüzün Korupark AVM'den alınmış olduğunu ve ürününüzün Beymen Business olmadığını belirttiğinizden yardımcı olamıyoruz. Ürün marka ve bilgilerine göre şikayetinizi iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön