28 Temmuz 2017

Beymen Business Ve Kullan At Ürünleri...

Beymen, Beymen Business Bu isimleri gördüğünüz zaman kaçmak lazım. Şikayet teşekkür durumlarına bakarsanız ne olduğunu anlaşılır. Pazarcılar bile ürünlerine daha çok sahip çıkar. En azından çuvalla para saymazsınız önlerine! Beymen Business mağazasından aldığım smokin takım elbise bir defa giymemle birlikte ceketinde iplikler attı, kuşağının lastikleri o kadar kalitesiz ki, bir gün takmamla ip gibi saldı kendini. Pantolonu üzerinize giydiğinizde pantolonun ağından dizine kadar kat kat dalga şeklinde hemen iz çıkıyor.

Arkadaşlar 1100 TL'lik bir takımdan bahsediyorum. Şikayet neticesi zaten belli. Sert zemine sürtülmüş, kuşağın lastiğide mi sert zemine sürtülmüş acaba? Ben ürünün değişimini ya da ücret iadesini istiyorum. Gerekirse Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım, olmadı 1100 TL'de avukata vereceğim ve çıkan sonucu da Beymen'den mağdur olan herkese ulaştıracağım sn. müşteri hizmetleri.

Şehmuz 888 Okunma

Cevaplar

  • Şehmuz29 Temmuz 2017

    Bundan sonraki alışverişlerim sizden olmayacağı için problem kalmadı. Bırak beymeni iş ortakları olan Altınyıldız Boyner de dahil kapınızdan içeri girmem. Mümkün mertebe de kimseyi sokturmam. Kurumumun kapısınıda bu neticeyi asarım siz ben kazamdım sanırsınız halbuki kaybedersiniz. Benim ürünüm bir günde nasıl böyle dağılıyor diyeceğinize, bir günlük kullanım sonucuna kullanım hatası diyen departmanınıza da ayrıca selamlar saygılar belli ki maaşını bu şekilde kazanıyor.

  • Beymen Business Temsilcisi28 Temmuz 2017

    Sayın Şehmuz Ş., Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınıyor. Smokininizde görülen deformasyon dış etki kaynaklı sert ve pürüzlü yüzeye temas ile oluşan deformasyon olduğu tespit edilmiştir. Ürünün kendiliğinden bu tarz bir deformasyona uğraması söz konusu değildir. Papyon ve kuşağınızda oluşan deformasyonun kullanım kaynaklı deformasyon olduğu tespit edilmiştir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla, Beymen Business Müşteri Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön