13 Kasım 2015

Beymen Business Ürününün Arkasında Durmuyor.

23 Ağustos 2015 tarihinde Beymen Business’dan aldığım kabanın çıtçıtlarından 2 tanesi daha ilk kullanımda koptu. Çok eski bir Beymen müşterisi olarak yıllarca benzer ürünleri kullanmakta olduğum için kullanım hatası olması söz konusu değildi. Ürünü Eskişehir’deki Beymen Business mağazasına 1 Ekim 2015 tarihinde 20555415 No.lu tutanakla teslim ettim. Aradan bir buçuk ay geçmesine ve mağazaya defalarca gitmiş olmama karşın ürün onarılmış veya konuyla ilgili başka bir çözüm üretilebilmiş değildir. Sonbahar döneminde kullanmak için aldığım ürünü ne yazık ki mevsiminde kullanamadım. Beymen Business’den en kısa zamanda konuya gerekli ilgiyi göstermesini ve mağduriyetimi gidermesini bekliyorum.

Erhan 183 Okunma

Cevaplar

 • Erhan26 Kasım 2015

  Bu süreçte yaşananlar şunlardır. 1-Beymen’den (ne de Altınyıldız’dan) SMS ile mesaj gönderilmemiştir. 2-Beymen “sikayetvar.com” üzerinden şikayet ulaşıncaya kadar konuyla ilgilenmemiştir. 3-Beymen ürününde üretim/tasarım hatası olduğunu ancak 40 gün sonra anlayabilmiştir. 4-Çözüm olarak 1 ay içerisinde Beymen’den eşdeğer fiyatta başka bir ürün almam önerilmektedir. Eğer bu süre içinde bir ürün seçmezsem, hem sorunluda olsa kaban hem de kaban için ödediğim para Beymen tarafından alınmış olacak. Sonuç olarak üretilen çözüm beni memnun etmedi. Beymen gibi saygın bir markanın adına yakışır bir çözüm oldu mu siz karar verin.

 • Beymen Business Temsilcisi20 Kasım 2015

  Sayın Erhan Akmen; Belirtmiş olduğunuz sürece ilişkin Sevgi Akmer adına açmış olduğunuz inceleme kaydına ilişkin sonuç bildirimi sistemde belirtmiş olduğunuz telefon numarasına 13.11.2015 tarihinde bildirilmiştir. İlgili Sevgi Akmer ile irtibata geçmenizi önerir, iyi günler dileriz.

 • Erhan19 Kasım 2015

  "Süre aşımı nedeni ile özür dileriz. Sürecinizin hızlandırılması için ilgili departmanımıza talimat verilmiştir" denilmesinin üzerinden 1 hafta geçmesine karşın konuyla ilgili hiçbir gelişme olmamıştır. 50 gün içinde 2 çıtçıtı onaramayan Beymen'in nasıl bir bahanesi var doğrusu merak ediyorum.

 • Beymen Business Temsilcisi13 Kasım 2015

  Sayın Müşterimiz; Ürün inceleme sürecine dahil etmiş olduğunuz ürüne istinaden 09.10.2015 tarihinde mağazamız tarafından sizlere yapılan bildirimde ürünün tadilat sürecine dahil edileceği beyan edilmiştir. Süre aşımı nedeni ile özür dileriz. Sürecinizin hızlandırılması için ilgili departmanımıza talimat verilmiştir. Sistemimizde yer alan telefon numaranıza SMS ile bildirim yapılacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön