02 Temmuz 2014

Beymen Business Ürünleri Kalitesiz.

Mart ayı başlarında Ankara 365 avm deki mağazanızdan bir takım aldım yeni işim için.İlk etapta takımı 2-3 hafta kadar kullanmadım, daha sonra takımı sabah giymek istediğimde ceketinde kemik alarm unutulduğunu gördüm. Neyse dedim olur, sonra işlerimden ötürü götürüp alarmı söktüremedim, daha sonra hallettim, bu seferde pantolon boyunda sağ paça daha kısa.

Gittim sağ paça kısa dedim, Ankara'da genel bir sorun var dediler. Onada tamam dedim ama bugün takımın pantolonu ağ kısmından yırtıldı, sökülmedi yırtıldı. Ben daha ne diyim. Kesinlikle çevreme sizi tavsiye etmeyeceğim, ürünlerinizi kullanmayacağım çok kalitesizler ve personeliniz çok ilgisiz.

Ender 2.302 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Sayın Ender K.; Ürününüz ile yaşadığınız sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. İki yıla kadar ürünleriniz, Kalite Kontrol Departmanımız tarafından incelenmekte ve üretim kaynaklı ya da üretimin sebep olabileceği tüm deformasyonlarda müşterilerimize yardımcı olmakta, değişim işlemi gerçekleştirilmektedir. İnceleme sonucu, en geç 15 iş günü içerisinde sistemdeki kayıtlı numaranızdan SMS kanalıyla bildirilmektedir. Ürününüzü faturanız ile birlikte mağazamıza teslim ederek incelenmek üzere gönderimini yapabilirsiniz. Ancak bu şartları sağlamayan ürünlerle ilgili işlem yapamadığımızı üzülerek bildiririz. Saygılarımızla. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön