10 Mart 2015

Beymen Business Ürün Değişimi.

Ankara Optimum Beymenden aldığım takım 1 buçuk ay sonra arka cep dikişinden atarak söküldü. İncelemeye gönderdiğimiz ürünü -hiç vermediğim- kuru temizleme hatası olarak kabul etmediler. 6 ay geçen ürünü THH vermek için fatura istediğimde personelin saygısız davranışıyla karşılaşmak paha biçilemez.

Ayrıca 2 takım olarak yaptığım alışverişi 1 takım+ayakkabı ve çorap olarak sisteme giriş yapmışlar. Böyle saygın ve kaliteli gördüğümüz markanın bu denli yüzeysel yaklaşımı ve personelin tavrı için kesinlikle alışveriş yapmıyorum ve mümkün olduğunca her yerde bahsederek kimsenin ürün almaması için elimden geleni yapıyorum. İş gereği yılda 3 takım eskitiyorum, hata benim olsa tenezzül etmezdim.

Kerem 198 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi20 Mart 2015

    Sayın Kerem Aydıner; Belirtmiş olduğunuz ürüne istinaden 2 kez inceleme işlemi yapılmış olup, ilk incelemede ilettiğiniz şikayetiniz pantolon ağında erime, ikinci incelemede ilettiğiniz şikayetiniz ise pantolonda arka cep kısmında yırtılma ve erimedir. Belirtmiş olduğunuz şikayetinize Kalite Kontrol Departmanımızın vermiş olduğu son yazılı cevabımıza ise aşağıdaki gibidir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınmaktadır. Söz konusu üründe oluşan deformasyon hatalı temizleme işleminden kaynaklanmıştır. Ürünlerin kullanım talimatında belirtildiği gibi ürünün yalnızca kuru temizleme işlemi görmesi gerekmektedir. Doğru bir temizleme işlemi ve bakım ürünlerinizi daha uzun süre kullanabilmenizi sağlar. Bu nedenle ürünlerin bakım ve temizleme işlemi için etiket talimatını dikkate almanızı öneririz. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

  • Kerem14 Mart 2015

    Kurumsal bir firma olarak dikkatli inceleyip-okusaydınız şikayetin ağ kısmında olmadığını anlayabilirdiniz. ''arka cep kısmında sökük'' olduğu için gönderdim ve yukarıda açıkladım. Benim sizden beklentim yok, çorap olarak kestiğiniz faturamı verin ben hukuki olarak kendi hakkımı zaten arayacağım. Sözde Kurumsal bir firma olarak en azından fatura konusunda destek olabiliceğinize inanıyorum.

  • Beymen Business Temsilcisi11 Mart 2015

    Sayın Kerem A.; Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Kurumsal bir firma olarak müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir ve bu sebepten satın alma tarihinden iki yıla kadar kendi üretim hatamız sonucu oluşabilecek en ufak memnuniyetsizliği gidermekteyiz. Üretim hatası olan ya da üretimin sebep olabileceği her olumsuz koşul değerlendirilmekte ve saptandığı durumlarda ürün değişimi, para iadesi ya da o tutarda farklı ürün satın alabilme seçeneği siz müşterilerimize sunulmaktadır. BR Mağazacılığa ürün ağ kısmında erime şikayeti ile ulaşan Beymen Business Marka Takım Elbiseniz incelenmeye alınmıştır. Ancak söz konusu üründe Kalite Kontrol Departmanımızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön