Beymen Business Üretim Hatası ve Sorunun Giderilememesi.

Bahri Deniz Y. |

Yaklaşık olarak on ay öncesinde mağazanızdan gömlek aldım, ürünün yıkama talimatına uyduğum halde ürünün yaka kısmında ve kollarında renkte değişiklik oldu. Durum ile ilgili rahatsızlığımı mağazanıza giderek dile getirdim ürün incelemeye gönderildi fakat olumuz dönüş yapıldı. Oysa ki Türkiye'nin en seçkin markası Beymen müşterisinin rahatsızlığını mutlaka telafi yolunu seçmesi lazımdı, yıllardır övgüyle bahsettiğimiz Beymen ürünlerini geçmişteki zihnimize yerleşen bu güzelim hislerimizin devamını sizlerin yardımıyla devam ettirmek doğru olacaktır.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Haziran
  11:39

  Sayın Osman Yüce;

  Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanımızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınmaktadır.


  Söz konusu ürünün yaka ve kol bölgesinde oluşan deformasyon sürtünme kaynaklı deformasyondur. Sürtünmeye bağlı ter asidi kaynaklı bölgesel renk değişimi meydana gelmiştir. Ürünün genelinde benzer problem görülmemiştir. Sürtünmenin yoğun olduğu bölgelerde yıpranma oluşması dünya standartlarındadır.

  Kalite Kontrol Departmanımızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile.

  Saygılarımızla,