Beymen Business Rengi Solan Ürüne Kimse Sahip Çıkmıyor.

Zeynep S. |

Boyner mağazasının Beymen standından Beymen kalitesine güvenerek pantolon aldık, üründe bir yılda renk solmaları ve renk atmaları oluştu, ürünü Boyner mağazasına götürdük onbeş gün sonra ürün değişimi için olumsuz yanıtı içeren mektupla geri dönüldü, Beymen' in genel merkezine bu durumu bildirmek için aradığımda bir şokla karşılaştık . Ürünümüz markasının Beymen Bussınes olduğunu bu markanın kendilerine değil Boyner'e ait olduğunu öğrendik , bu isim benzerliği sayesinde markasının arkasında durmayan ama isim benzerliği sayesinde haksız kazanç elde eden Boyner mağazasını tüketici haklarına şikayet edeceğimi Boyner 'de herhangi bir Beymen ürünün satılmadığı konusu tüketiciye ilan edilmelidir.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep S.
  22 Eylül
  16:10

  Sayın Boyner Yetkilisi

  Vermiş olduğunuz numarayı aradım, müşteri temsilcisi konun kendileri ile ilgili olmadığını Boyner olarak ürünü sizin inceleme ekibiniz incelediğini hiçbir sorumluluklarının olmadığını belirtti. Size sağladığınız haksız kazanç ve ürünün üretilen yerde değil satılan yerde incelenmesinin etikliği konusunda dava açıcağımı belirtirim.

 • 21 Ağustos
  09:03

  Sayın Zeynep S.;
  Boyner'den aldığınız Beymen Business marka pantolonunuz ile ilgili şikayetinizi Ay Marka firması ile görüşebilirsiniz.Telefon no: 0(212) 386 2000
  Saygılarımızla