24 Temmuz 2017

Beymen Business Rahatlığı!

İzmir Çankaya'da faaliyet gösteren Beymen Business Seri Sonu Mağazasından 440 TL'ye takım elbise aldım. Takım elbiseyi 5-6 iş günü giydikten sonra ceket dış kısmında kabarma ve iç cep kısımlarının astarında yıpranmalar tespit ettim. Ürünü mağazaya teslim ettikten 40 gün sonra bana verilen mesajda ürünün hatalı kullanımı sonucu hataların meydana geldiği belirtildi. 14 senedir memur olmama ve farklı markalardan birçok takım elbise alıp kullanmama rağmen 5 veya 6 günlük giyim sonrası oluşan hatadan benim sorumlu tutulmam son derece ciddiyetsizdir. Başka markalar değişim için gerekçe bile sormazken haklı gerekçeme rağmen elbisenin nasıl kullanılacağını bilmediğimi ima eden cevapları markanın artık düşüşe geçtiğinin göstergesidir. Makul talebimin yerine getirilmesini ve kalitesiz ürünün geri alınmasını aksi takdirde Hakem Heyetine başvuracağımın bilinmesini istiyorum.

İhsan 529 Okunma

Cevaplar

  • İhsan26 Temmuz 2017

    Cevabınız makul değildir. Halen 5-6 işgünlük rutin kullanımda bir takım elbisenin bu hale nasıl geldiğini anlayamıyorum. Herhalde bu durumun sorumlusu da ben oluyorum size göre. Hakem Heyetinde görüşürüz.

  • Beymen Business Temsilcisi25 Temmuz 2017

    Sayın İhsan A., Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınıyor. Söz konusu ürün iç cep kenarında görülen tüylenme dış etki kaynaklı sert ve pürüzlü yüzeye temas veya takılma ile oluşan deformasyon olduğu tespit edilmiştir. Ürünün kendiliğinden bu tarz bir deformasyona uğraması söz konusu değildir. Ürün cep astarında oluşan deformasyon cebe koyulan anahtar, çakmak, kalem vb. ürünler sebebiyle sarkma ve bunun sonucunda deformeler meydana gelmektedir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla, Beymen Business Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön