24 Nisan 2013

Beymen Business Paramı Alıp Ürünü Vermediler!

Beymen Business Kule Site Konya firmasından 6/04/2013 tarihinde 1 adet mont aldım. Ellerinde bedeni olmadığı için 7-10 gün arasında merkezden (diğer firmalarda bu süre 1-2 gün) geleceğini söylediler ve faturamı kesip paramı aldılar. 17 gün geçmesine ve defalarca aramam rağmen bir cevap alamadım.

Bugün mağazaya gittiğimde ürünün gelmeyeceğini ve ellerinde olmadığını, dükkanda da ürünün parasını iade edecek paralarının olmadığını ve bu nedenle başka zaman gelmemi söylediler. Özetle olmayan bir ürünü bana satıp beni yanılttılar. Konu ile ilgili dava hakkım saklıdır.

Haldun 112 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi16 Ocak 2014

    Sayın Haldun Onuralp K; Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Konuya İlişkin 0 (232) 328 12 00'dan Müşteri Hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Markamızı tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön