12 Haziran 2013

Beymen Business Özensiz Tadilat!

Pazar günü Beymen' den 1 takım elbise ve 1 sade pantolon aldım. Tek aldığım pantolonun üstüme tam olduğu için takım elbisenin pantolonu da aynı bu şekil olabilir mi diye sorduğumda tabiki ne demek aynı kesim tarzı olmadığından tam aynısı olmaz ama yakın olur dediklerinde alışverişi tamamlayıp çıktım.

Yaklaşık 1 saat önce ürünü almaya gittiğimde takım elbisenin pantolonu neredeyse patlayacak gibi durması ve diğer tek aldığım pantolonla alakası olmadığını ve çözüm üretmelerini istediğimde 20 dakika konuşmanın ardından eksik olmasınlar kabaca söylemek istemediklerini ama ürünü almaktan başka çözümün olmadığını ima ettiler. Karşınıza ender çıkıcak çaresizliklerden birini yaşadım.

Murat 80 Okunma

Cevaplar

  • Murat22 Mayıs 2015

    Ürün yaklaşık 2 sene önce ağ kısmından eridi götürdüğümde mağaza kesin değişir dedi bana bir zarfta kullanıcı hatası olduğunu söylediler mahkeme tarihini kaçırdım bir dahada 8 ay beklemeyi gözüm yemedi. Bütün bu yaptıklarınız umarım bu dünyada sizden çıkar bu firma ve grubundan bundan sonra da bir şey almam.

  • Beymen Business Temsilcisi16 Ocak 2014

    Sayın Murat Kısa; Markamızı tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Tadilatı yapılan ürünlerde değişim yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön