Beymen Business Mont Deri Detayları Yırtıldı!

Gülşen B. |

Boyner'den aldığımız Beymen marka mont hiç yıkanmaması/kuru temizleme yapılmamasına rağmen kendiliğinden yırtıldı. (Deri detayları cep kenarında olması rağmen) Boyner üzerinden Beymen'e gönderildi ancak hiçbir sebep belirtmeden ret cevabı alındı.

Anlamadığım 400 TL fiyatlı bir Beymen ürünün %20 oranında bile olmayan deri detayı için nasıl bu kadar kalitesiz bir suni deri kullanılır? Beymen bu ürününün ayıplı olduğunu neden kabul etmez? Ve biz bu ürünü kuru temizlemeye bile veremezken nasıl kullanabiliriz?

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  14:05

  Sayın Gülşen Bostancı;

  Markamız Beymen Business olup, Beymen Studio ürüne ilişkin satın aldığınız kurum olan Boyner ile irtibata geçmeniz ya da yönlendirme talep etmenizi önerir, iyi günler dileriz.

 • Gülşen B.
  29 Aralık
  16:22

  Merhaba
  Boyner, Beymen studio ismi ile ürünmü üretiyor anlamadım? Boyner bir aracı kurumdur, lütfen bana Beymen Stüdyo için beymene ait ürünü ile ilgilenecek bir kontak iletin o halde. Boyner ürünle ilgilenmemektedir.

 • 29 Aralık
  10:44

  Sayın Gülşen Bostancı;

  İlgili ürününüzle yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntü ile karşılıyoruz.
  Belirtmiş olduğunuz ürünün Beymen Business olmaması Beymen Studio olması nedeni Boyner Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmenizi önerir, iyi günler dileriz.