05 Aralık 2013

Beymen Business Kusurlu Ürününe Sahip Çıkmıyor!

İlk yıkamadan itibaren gömleğin tümünde tüylenme meydana gelmiş, ikinci yıkamadan sonra gömleği kumaş hatası olduğu gerekçesi ile mağazaya geri getirdim, incelemeye gönderdiler. İncelemeden tarafıma sürtünme sonucu tüylenme diye cevap verildi.

Anlamadığım gömleğin tümünü nasıl bu hale getirmiş olabilirim, kaldı ki iki yıkamada bu nasıl olmuş olabilir. Firma merkezine e-mail ile ulaşmama rağmen sorun ile ilgilenmediler. Bu derece ürününe sahip çıkmayan, ciddiyetsiz bir firma ile ilk defa karşılaşıyorum. Beymen Business'ten şikayetçiyim.

Abdulaziz 79 Okunma

Cevaplar

  • Abdulaziz22 Ocak 2014

    Cevap absürt zaten "Söz konusu üründe oluşan tüylenme sürtünme sonucu oluşan tüylenmedir. Bu tarz ürünlerde sürtünmeye maruz kalan bölgelerde tüylenmeler normal ve dünya standartlarındadır." uydurma cevaba bak, gömlek 2 sefer giyilmiş tamamı tüylenmiş, sürtünmeye maruz kalmayan bölgelere ne oldu peki, ben hiç gömlek giymedim anlamıyorum zaten bu kadar paraya kalkın 2 yıkamada tamamen tüylenen gömleğinize sahip çımayın bravo. Derdim bir gömlek değil zaten sizlerin müşterilerinizle nasıl dalga geçtiğinizi duyurmak.

  • Beymen Business Temsilcisi16 Ocak 2014

    Sayın Abdülaziz Akın; Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınıyor. Tüylenme şikayeti ile ulaşan 4B2038392073-M barkot numaralı Beymen Business Marka Gömleğiniz incelemeye alınmış, tarafınızla irtibata geçilerek durum tekrar değerlendirilmiş ve bilgi verilmiştir. Söz konusu üründe oluşan tüylenme sürtünme sonucu oluşan tüylenmedir. Bu tarz ürünlerde sürtünmeye maruz kalan bölgelerde tüylenmeler normal ve dünya standartlarındadır. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

  • Abdulaziz09 Aralık 2013

    Kesinlikle kurumsal, göründüğü gibi kurumsal firma değil. Sat git mantığı ile hareket eden, bu urumda bir daha bu firmayı tercih etmem söz konusu değil.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön