09 Mayıs 2013

Beymen Business Kusurlu Ürün!

Beymen Bussiness'tan aldığım ceketin kol ve koltuk altı astarları yırtıldı. Çok az kullandığım 1 yıl önce aldığım düşünülürse bu ceketimi Bursa Anatoloum mağazasına teslim ettim. 30/04/2013 raporlu evrakla kalite biriminin testleri sonucuna göre ürün %100 yünden oluştuğu için astarda ki deformasyonlar sürtünme kaynaklı imiş. Şimdi %100 yün olmayan ceketler de astarlar sürtünmeye maruz kalmıyor mu ki böyle bir karardan dolayı bana olumsuz geri dönüldü. Ürünümü bu şekilde mi kullanmalıyım.

Mehmet 74 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi16 Ocak 2014

    Sayın Mehmet B; Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Konuya İlişkin 0 (232) 328 12 00'dan Müşteri Hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Markamızı tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • Mehmet16 Mayıs 2013

    Halen bir cevap veren olmadı.

  • Mehmet10 Mayıs 2013

    Beymen kalite kontrol birimi acaba hangi testleri yaparak benim ceketin astarlarının yırtılma sebebinin ceketin tamamen yün olmasından kaynaklandığı sonucuna vardı merak ediyorum. Lütfedip bir cevap verebilirseler bizlerde aydınlanmış oluruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön