19 Ekim 2016

Beymen Business İş Bilmezlik Ve Gereksiz Prosedürler!

9/10/16'da Ankara A City Beymen Business'dan bir adet Non-iron gömlek satın aldım. Ancak gömleğin söylendiği gibi ütü gerektirmeyen özellikte olmadığını anlayınca mağazaya geri döndüm. Durumu yetkiliye anlattığımda ise yetkili satın aldığım gömleğin non-iron olmadığını belirtti. Ancak gömleği bana orada çalışan kişi vermişti. Bu mağduriyetimin nasıl giderilebileceğini sorduğumda ise gömleğin inceleme için merkeze gönderileceği tarafıma söylendi.

Yanlış okumadınız! Gömleğin non-iron olmadığı bilmelerine rağmen non-iron olmadığının anlaşılması için inceleme gerekiyormuş. Ayrıca mağaza müdürü o anda mağazada değildi ve bana benimle irtibata geçeği söylenmişti. Ancak iki gündür arayan kimse olmadı. Yani firma hatasını telafi etmek yerine süreci uzatmaktadır. Kendi sattığı ürünün özelliklerini bilmemek ve gerçekten mantıksız iş süreçlerine sahip olmak Beymen ismine yakışmamaktadır.

Emre 536 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz; Mağazamızda yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntü ile karşılıyoruz. İlettiğiniz konu inceleyip, size en kısa sürede yardımcı olacağız. Saygılarımızla, Beymen Business Müşteri Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön