Beymen Business Hatalı Ürün Kabul Edilmedi!

Hulusi B. |

Beymen Business'ten almış olduğum takım elbisede pantalonun ağ kısmında erime oldu ve ben ürünü incemeleye gönderdim. Ürünü yaklaşık 8 ay önce almıştım ve %69 yün, %29 polyester ve %2 likra içeriyordu. Bana ürününüzde bir hata yoktur, hata kullanıcı kaynaklıdır diye dönüş yapıldı. yaklaşık 1,5 senedir kullandığım ve %70 yün %30 polyester içerikli S*** marka üründe ise herhangi bir problemle karşılaşmadım.

Ürünü tekrar incelemeye göndermek istiyorum dediğimde de ürün inceleme departmanı; "sonuç değişmez" diye peşinen kabaca bir söylemde bulundu. Ürün alırken güler yüz, sonrasında da saygısızlık! Büyük markaların klasik yöntemleri.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ocak
  10:39

  Sayın Hulusi B;
  Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz.
  Konuya İlişkin 0 (232) 328 12 00'dan Müşteri Hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.
  Markamızı tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla.

 • Hulusi B.
  27 Haziran
  14:05

  Bu mantıktaki kurumlardan alışveriş yapmamaya özen göstereceğim artık. \"Gidin hakkınızı hukukla arayın\" deyip konuyu kesen zihniyet nasılsa, bu firmadaki yaklaşımda da onu hissettim. böyle insanlarla ve kişilerle uğraşıp sinirlerinizi bozmak yerine, ürün alırken dikkat etmekte fayda var.