04 Aralık 2014

Beymen Business Dikiş Hatası!

İstanbul Anadolu yakası Optimum da bulunan mağazadan aldığım kaban henüz bir yıl olmamasına rağmen deforme oldu ve cep kenarlarında belirgin bir potluk mevcut. Ürün incelenmesi için fabrikaya gitti ancak red gördü. Red nedeni olarak yapılan kumaş ölçümlerinde Fabrika çıkış değerleri ile şu anki değerlerin aynı olmasıymış. Şikayet gerekçemin özellikle dikişlerden olduğunu belirtmeme rağmen firma bunu doğal kullanım deformasyon olduğu ileri sürdü.

Sorum şu bir ben Beymen 'den ürün alıyorsam kumaş, kesim ve dikişinden dolayı alıyorumdur. Beymen firma olarak dişinden doğacak kusuru kabul etmeyip deformasyon olduğunu ileri sürüyorsa tercih nedenim ortadan kalkmaktadır. Bravo Beymen!

Abdulkadir 1.444 Okunma

Cevaplar

  • Abdulkadir 09 Ocak 2015

    Olumlu veya olumsuz olarak telefonla bilgi almak bir tüketici olarak hakkım olduğunu düşünüyorum. Ama firmayı arayarak ürünün ne durumda olduğunu ben sorguladım. Alternatif çözümlerden uzak olmasıda ayrıca üzücüydü(Potluğu düzeltmek için terziye yönlendirme vb).

  • Beymen Business Temsilcisi04 Aralık 2014

    Sayın Abdülkadir Y.; Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınıyor. BR Mağazacılığa ürün cep kenarlarında potluk şikayeti ile ulaşan Beymen Business Marka Kabanınız incelemeye alınmıştır. Söz konusu ürün üzerinde yapılan incelemeler neticesinde üretim kaynaklı bir hata tespit edilmemiştir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön