18 Kasım 2015

Beymen Business Değiştirme Kartı Olan Ürün Değiştirilmedi.

Tarafıma hediye olarak gelmiş olan bir gömleğin bedeni büyük geldiğinden, aynı gömleğin küçük bedeni ile değişim yapmak için İstanbul Torium AVM'deki Beymen Business mağazasına gittim ancak ürün e-faturayla alındığından değişim yapamıyoruz gibi saçma bir cevap aldım.

Ürünün değiştirme kartı olduğu halde neden değiştirilmedi? Konunun acilen çözülmesini talep etmekteyim. Ayrıca ürünümün o zamanki fiyatı mukabilinde bir ürünle değiştirmek istiyorum. Ürün indirime girdi ve ben bu süredeki zaman ve fiyat kaybından müşteri olarak etkilenmek istemiyorum. Acil dönüş bekliyorum.

Orçun 207 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi19 Kasım 2015

    Sayın Orçun Akkaya; Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Yaşadığınız olumsuz deneyim ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağazamız hakkında iletiniz Bölge Müdürlüğümüzce değerlendirmeye alınmıştır. İlgili mağazamızda değişim süreniz içerisinde ziyaret edebilirsiniz. Mağaza ekibimiz bilgilendirilmiş olup, süreciniz hakkında sizlere destek verecektir. Sürece ilişkin tekrar üzüntülerimizi belirtir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Konuyu bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön