01 Şubat 2014

Beymen Business Defolu Ürün Sattı.

Bana defolu ürünü sattınız. Sonra ürün incelemeye gitti, defolu ürününüzü değiştirdiniz. Sonra ikinci bir ürün aldım. Dikkat! Önceki değişime giden üründe de kumaş erimesi söz konusuydu, bunda da aynı durum söz konusu. Tek fark bunu kullanım sonucu yaşamamdı. Sonuçta bizler bu ülkenin bilinçli vatandaşları olarak bundan itibaren hiçbir şekilde hiçbir arkadaşıma ve tanıdığıma tavsiye etmeyeceğimi tarafınıza bildirmek isterim.

İade ettiğiniz ürününüzü kötü bir anı olarak saklayacağımı bildiririm. Tüketici hakem heyetine başvuru yapıp bunun sonucunda haklı çıktığım takdirde ürününüzü görsel ve yazılı medyada paylaşacağımı bildirmek isterim. Beymen'i kınıyorum.

Sevil 508 Okunma

Cevaplar

  • Beymen Business Temsilcisi01 Şubat 2014

    Sayın Sevil A; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Bu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. 4B3034766023 barkot numaralı ürününüz Kalite Kontrol Departmanı tarafından incelemeye alınmış ve mağazamız aracılığı ile değişim işleminiz gerçekleştirilmiştir. 4B3022447013 barkot numaralı ürününüz 16.01.2014 tarihinde incelemeye alınmış ve 22.01.2014 tarihinde ise sonuçlanmıştır. Ürününüz de yapılan incelemeler neticesinde ürünün ağ kısmında oluşan deformasyonun kullanım sırasında zorlama kaynaklı durum olduğu tespit edilmiştir. Üretim kaynaklı bir hata söz konusu değildir. Bu nedenle herhangi bir işlem yapılamadığını tarafınıza bildirmek durumundayız. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön