30 Nisan 2015

Beymen Business Bir Giyinmede Bozulan Fermuar!

Ekim 2014'de İzmit outletdeki mağazalarından panayır sırasında bir adet mont aldım. Montun yakasında çok küçük bir delik var idi. İlk giyinmede fermuarın alt tarafında bulunan küçük demir parça koptu. İstanbul'da oturduğum için uzunca bir süre gidemedim. İzmit'e yolum düştüğü için geçen hafta montu götürdüm. Mağaza ürünün panayırdan alındığı için bırakın onarım değişiklik yapmayı incelemeye dahi alınmaz dedi.

Müşteri hizmetlerini aradım aynı şeyleri tekrarladı. Benim aldığım defoyla fermuar arızasının ne alakası var diyorum. Ürün için hiçbir şey yapamayız diyorlar. Fermuar yolla ben yaptırayım diyorum olmaz diyor, parasını vereyim olmaz diyor. Paramız oldu çöp.

Yalçın 216 Okunma

Cevaplar

  • Yalçın 05 Mayıs 2015

    Ben aldığım ürünün ne olduğunu biliyorum ve sizden değişim istemiyorum. Ya ürünün defosu ile alakası olmayan fermuar demirin değiştirin ya da bana kargolayın ben değiştireyim veya ücreti neyse vereyim fermuarı yollayın. Söyler misiniz ben aynı renk fermuarı nereden nasıl bulacağım. Sizin sözüm ona koşulsuz müşteri memnuniyeti niz böyle mi oluyor. Siz mahalle mağazası mısınız koca Beymen Business. Gerçi mahalle mağazası bile müşteri sine bu kayıtsız kalmaz. Panayır satışı deyip kendinizi bu işten sıyıramayacaksınız sizin bu tavrınızı sorunumu çözene kadar tüm mecralarda dile getireceğim

  • Beymen Business Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Sayın Yalçın Kural; Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Değişim/iade prosedürleri gereği panayır, defolu ürünlerde mağaza görsellerinde ve faturanızda da yer aldığı üzere değişim ve iade prosedürlerinin uygulanamamakta olduğu üzülerek belirtmek isteriz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön