29 Ocak 2016

Beymen Business Aldığım Takım Elbiseden Alarmların Biri Sökülmemiş.

23.01.2015 günü Beymen Business Kızılay AVM mağazasından nişan törenim için bir takım elbise aldım. Takım elbisenin pantolon paçalarının yapılması için mağazaya bıraktım. 24.01.2015 günü ürünü mağazadan teslim aldım. Nişan telaşından dolayı da 28.01.2015 yani bugüne kadar da açıp denemedim. Bugün çıkartıp denemek istedim hafta sonu nişanım olduğundan ötürü. Takım elbiseyi giydim kardeşim alarmlardan birinin ceketin yan tarafında unutulduğunu gördü kabak gibi ortada yani. Ve takım elbiseye ütü yapılmış bakım adı altında. Ceketin arkasında beyaz lekeler ve ütüden dolayı parlamalar oluşmuş. Gömlek de aldığımda beyazdı, yapılan ütüyle o da kreme yaklaşmış kirli duruyor.

Mustafa 209 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 05 Şubat 2016

    Şikayetin ertesi günü firma aradı ve özür diledi. Fakat ürün iadesini kendilerinin yapamayacaklarını mağaza müdürünün arayacağını söylediler. Mağaza müdürü de ürünü getirin değerledirme için genel merkeze yollayacağız dedi. Eğer kullanmamışsam iade alacaklarmış. Zaten hiç kullanmadım 1 kere deneme haricinde. Şehir dışında olduğum için dönüşte teslim edeceğim. Bakalım sonuç ne olacak onu da yazarım buraya.

  • Beymen Business Temsilcisi29 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz; Mağazamızda yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntü ile karşılıyoruz. İlettiğiniz konu inceleyip, size en kısa sürede yardımcı olacağız. Saygılarımızla Beymen Business Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön