30 Nisan 2013

Beymen Business 9 Parça Üründen 4'ünün Hasarlı Olması!

31/03/2013'te Sapphire Beymen Business'tan 9 parça ürün aldım. Takım elbise, 2 gömlek ve hırkada hasar vardı. Takımı tadilata aldılar, sorun düzelmedi. Gömleklerle birlikte iade ettim. Yeni hırka verildi, o da hatalıydı. Başka mağazadan getirileceği söylendi. Sonra kimse aramadı. Ben aradım. Benimle kimin ilgilendiği soruldu.

Demek ki muhatabım kişilermiş. Bir iki görüşme ve bir küsur haftadan sonra ürün teslim edildi. O da hasarlıydı. Neden kontrol etmediklerini açıklamaktansa, kendilerine hatalı geldiğini söylediler. Müş. hizmetleri, tüm seride sorun olduğunu, iade edebileceğimi söyledi. Bunca sorun yaşayan müşteriye gösterilen özensizlik şaşırtıcı. Özür dilenmesini bile ben talep ettim.

Ali 85 Okunma

Cevaplar

 • Ali16 Ocak 2014

  Nereden destek alacağımı belirtmeniz yerine, her türlü ayrıntısı zaten elinizde olan bu soruna yönelik nasıl bir inceleme yapıp, hangi sonuçları elde ettiğinizi paylaşmanız daha anlamlı olurdu. Daha fazla uğraşmaya vaktim olmadığı ve personelinizle tekrar muhatap olmak istemediğim için, kusurlu(delik) kazağı bile iade etmedim. O nedenle, standart bitiriş cümlenize katılmıyorum: Markanızı tercih etmiyor ve anlayış göster(e)miyorum.

 • Beymen Business Temsilcisi16 Ocak 2014

  Sayın Ali Sadık K; Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Konuya İlişkin 0 (232) 328 12 00'dan Müşteri Hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Markamızı tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

 • Ali07 Mayıs 2013

  Müşteri hizmetleri ile görüştüm. İadenin 30/04/2013'te bankaya yansıtıldığını söylediler. Bu sayede, 02/04/2013'teki iade işleminin bankaya 28 gün sonra yansıtılmış olduğunu, o nedenle de bu ay fazladan para ödemek zorunda kaldığımı öğrenmiş oldum. Zaten Beymen Business'tan daha iyisini bekleyemezdim...

 • Ali03 Mayıs 2013

  Az önce kredi kartı ekstrem elime ulaştı. İade ettiğim ürünlerin de tahsil edildiğini gördüm. Bu konuyu mağaza ve müşteri hizmetleri ile en az üç kez konuşmuş, işlem iptalinin kredi kartı hesabıma yansıyacağının teyidini almıştım. İşportadan ürün almaktan fark bırakmayan bu gariplikleri Beymen Business kendisine nasıl yakıştırıyor anlayamıyorum... Şahsıma yapılan saygısızlıktan ziyade, bu "kalite" anlayışını ülkemize yakıştıranlardan utanç duyuyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön