Beymen Arızalı Gönderilen Ürün 40 Gündür Değiştirilmiyor.

Ufuk G. |

Aldığım kol saatinin geri kaldığını ilk 3 günde fark ettim. En son kol saatinin geri kalması olayını 15 sene öncelerde duyardım ama Beymen'den aldığım kol saati geri kalıyordu. Hemen geri götürdüm. Yenisi ve sağlam ürün ile değişim talep ettim. 1 aydan fazla süre geçti. Ancak tadilat yapacağız diye dönüş yaptılar bir ay sonra. Ben kabul etmediğimi ve yeni aldığım bu ürünün değişimini istediğimi hem mağazaya hem müşteri hizmetlerine ilettim. Ancak 10 gün geçti dönüş yapılmadı. Tekrar arayıp durumu sorduğumda akıllara zarar şu yanıtı aldım. Siz tadilatı onaylamadığınız için ürün bekletiliyor. Tadilat işlemini kabul edene kadar bekletilir dediler.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk G.
  24 Ağustos
  11:44

  2 ayı geçti hala parasını ödediğim ve arızalı gönderilen kol saatim Beymen' in elinde rehin tutuluyor. Alın sizin olsun saat.

 • 29 Temmuz
  16:13

  Sayın Ufuk GÖVERCİ,

  Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür.

  Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir.

  Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.