Beymen Alışverişi Kredi Kartımdan 3 Kere Çekti.

İşıl T. |

Bir Online alışveriş yapıyorsunuz, ürününüz 10 gün içerisinde geliyor. Kredi kartı ekstrenizde o alışverişin üç kere çekildiğini görüyorsunuz. Müşteri hizmetlerini arıyorsunuz, biz size döneceğiz diyorlar. Yani o sırada özür dileyip, işlemi çözmek yerine sizden bu akşama kadar beklemenizi istiyorlar. çünkü yaptığım alışverişin 3 katını ödemiş olmam onlar için bir şey ifade etmiyor. Muhasebe sistemleri ne kadar kötü ki gün sonunda artı bakiyeyi fark etmiyorlar bile. Online sistem herkesin harcı değil tabii. Bekliyoruz bakalım!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İşıl T.
  17 Şubat
  15:13

  Ödemeler iade edildi. Bir arasaydınız keşke. Başarısız müşteri problem çözüm süreci, 1.300 lira ekstra cektik telafi edelim ve özür dileyelim falan yok:) ben farketmesem farkedeceğiniz de yoktu. 1 ay. Bravo!

 • 12 Şubat
  16:17

  Sayın Işıl TAV,

  Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür.

  Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir.

  Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.