20 Şubat 2015

Beymen 5000 TL'lik Jimmy Choo Çanta Çöp Oldu!

Jimmy choo çantanın, kullanıcı hatası kullanımdan dolayı yıprandığı bozulduğu iddaa ediliyorsa "madem çanta çok kullanılmaktan & hatalı kullanımdan dışı bozulduysa, aynı çantanın içi nasıl tertemiz? " Ve belli kıyafetlerle belli zamanlarda giymek için " rugan civciv sarısı jimmy choo çanta" nasıl çok kullanılabilir, ki alan birinin tahmin edersiniz ki çanta dolabında her ünlü markadan 40 - 50 çantası varsa ve bunların içlerinde gene Beymen'den alınmış bir sürü çantanın hiçbirinde sorun yok ama " rugan civciv sarısı jimmy choo çanta" durduğu yerde rugan yapış yapış olup çanta dolabının boyasını yandaki çantanın rengi emmiş ise " bu kullanıcı hatası olamaz! " malzeme ve üreticinin hatasıdır!

Osman 1.058 Okunma

Cevaplar

 • Osman26 Aralık 2015

  Beymen eski Beymen değildir sattığı ürünlerin TR distribütörü olduğu halde arkasında durmuyor! yazıklar olsun

 • Osman12 Mart 2015

  Beymen erenköy mağazası olayla birebir muhatap olduğu ve genel müdürlükten ahkam kesenlerin dayanaksız verdikleri karardan en az benim kadar rahatsız olduğu için mağaza koordinatörü onur bey, " bır kere de ben bu olayla ilgilenmek istiyorum siz yerden göğe kadar haklısınız bu düzelteceğim " deme gafletinde bulunması sonucu o da Beymen genel müdürlüğün umursamama gafletine maruz kaldı! Ve onur beyin bana ilettiği aynen şudur " Beymen üretmediği için Beymen'nin sorumluluğu olmadığı, kullanılan materyal bu şekilde etki gösterebilmesi normal olduğu hatalı bır materyal seçiminin ve sonucunun onları bağlamadığını, çantayı diğer çantalarla ve dolaba korumasız koymamız sebebiyle (50 çanta ile beraber durması sakıncalı hele ki özel fanus yaptırmamız bizim sucumuz öyle tahtanın üstüne koymuşuz ayıp.) kullanıcı hatası olduğu! Aktardı... Bende bu çantayı Beymen'in sahibi olduğu " istinye park jimmy choo "mağazasından aldığımızı, üstüne kar koyup sattığı bır ürünün TR temsilcisi olan Beymen'nin nasıl sorumlu olmadığı, temsilcisi olduğu firmanın ürünü ile nasıl beni ortada bırakıp "siz kendiniz jimmy choo " ile irtibat kurun diyebildiklerini, kullanılan materyal hatalı ise nasıl bunun kullanıcı hatası olduğunu sordum ve ekledim "ben çantanın ferrari 'sini alıyorum simdi ben doğuş oto dan ferrari alsam boya solsa çatlasa doğuş oto bana " ferrari 'nin seçtiği boya böyle bizim yapabileceğimiz bır şey yok kendi başınızın çaresine bakın mı diyecek? " diye sordum, urun sorunlu ise firma ve temsilcisi bunu biliyorsa " urun geri çağırma " diye bır şey var sız urunun hatalı olduğunu biliyorsunuz ama sorumluklarından kaçıyorsunuz bu hareket ne etik olarak ne de ahlakı ne de Beymen'in sözde durusuna yakışmadığını ilettim. Beymen'e yazıklar olsun!

 • Osman26 Şubat 2015

  Beymen gm. Den imge isimli kişi tarafından arandım. Ne Beymen olarak ne de jimmy choo satıcısı olarak satılan ürünün arkasında durmamaktadırlar. Sözde kibarca yapılmaya çalışılan " seçilen malzemenin özelliğidir, bozulabilir, almasaydınız madem aldınız bunlar olası sonuçlarıdır " a getirilen bir sürü süslü laf sonucu aleni bir şekilde tabiri caizse " işi yokuşa sürmek "! Ve sonuç yasal haklarınızı kullanabilirsinize getirilmektedir. Çünkü yasal süreç, masraflar, avukat ücreti, Vs. Vs git gel sebebiyle uğraşmaya değmez dedirtmektedir. Beymen kurumsal ve etik olmayan yaklaşımı sebebiyle kınıyorum! 5000 TL için ben o seviye inemeyeceğim eşim plaj çantası yapar! Ama ki ama yasal ama sosyal platformlarda bunu dile getirerek " beymen" diye güvenilmesin bizim düştüğümüz hataya düşülmesin " Beymen arkasında durmuyor! "

 • Beymen Temsilcisi24 Şubat 2015

  Sayın Osman DİLER, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön