15 Aralık 2014

Beymen 3 Kullanımda Yıpranan Fuların Ücretini İade Etmiyorlar.

Beymen'in sitesinden eşime yün bir fular aldım. Bir ay önce nihayet kullanmaya başladı. 3. kullanımdan sonra atkıda yer yer tüylenme, topaklanma, dökülme meydana geldi. Firmaya gönderdim, ancak " yündür, sürtünmeden dolayı olmuştur, değiştiremiyoruz" diye ücret iadesi yapmadılar. Yün bir fuları yün diye boynumuza takmayacak mıyız? Yıpranmaması için paketinde mi kullanacağız? Hayatımızda hiç kullanmadık, bir tek Beymen'in yün fularını mı kullandık da, kullanmayı bilmiyoruz? Müşteri saf yerine ancak bu şekilde konabilir.

Aylin 527 Okunma

Cevaplar

  • Aylin24 Aralık 2014

    Beymen ürünü 2. kez inceletmek üzere yine kargolamamı istedi. Güvenilir olduğunu iddia eden bir firmanın kendi 1. incelemesine güvenmemesi ve 2. kez incelemek istemesi hayli güven sarsıcı olmakla birlikte , kargoladım. Ürün bir süre yedlerinde kaldı ve bana geri döndü. Sonuç: 3 kez kullanılan yün kaşkolun tüylenmesinin sebebi bizmişiz. Boynumuzda çitiliyoruz çünkü. Koşulsuz müşteriyi salak yerine koyma mutluluğu diyelim biz buna ,konu kapansın.

  • Beymen Temsilcisi15 Aralık 2014

    Sayın Aylin YEKELER, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön