19 Haziran 2015

Beymen 245 TL Verdiğim Sözde Marka "B***" Mayo Şortun Birebir Aynı Kumaştan Olanı Bir Sitede 59

Başka bir mayo almak için nettede gezinirken Beymen'den 245 TL'ye aldığım B**** marka şort mayonun ve aynı markaya ait diğer şort mayo model & desenlerinin birebir aynısının bir sitede 59 TL'ye satıldığını görünce derhal Beymen müşteri hizmetlerini aradım.

Öyle anlamsız, saçma şeyler söylediler ki işlerini nasıl yapacaklarını böyle bir şeyin olmayacağını, 30 TL'ye şort mayo satılıyorken 245 TL veriyorsanız bunun kumaşının sıradan işportada olmasının kabul edilemeyeceğini, şortun işlevine değil marka ve prestijine para verildiğini, marka değeri dersi vererek anlattım. Cevap yok, aldığım mayoyu derhal iade edeceğim.

Osman 2.764 Okunma

Cevaplar

 • Osman26 Aralık 2015

  Beymen eski Beymen değildir! sattığı ürünleri eskiden kaç sene geçsede arkasında dururdu, aRTIK durmuyor! 5000 TL'lik jımmy choo çantada üretim hatası olduğu halde geri almamak için her yolu denemiştir. tonla para ödeyip ürün hatalı ve bozuk çıktığında tek başınasız!

 • Osman24 Haziran 2015

  Aldığım mayoyu ne buradan ne de Beymen genel merkezden gelecek bir haberi beklemeden akasya beymene iade ettim. Yerli üretim, İzmir markası olan " b***" sözde özel kolleksiyon kumaşlardan üretilen ve de beymende 245 TL'ye satılıyorken, birebir aynı mayo kumaşlarını erkek kolleksiyonu için kullanan " argento bayan mayo"; ki yeri bağcılardadır; (aynı desen model kumaştan) erkek sort mayoları 59 TL'ye satmaktadır! Bu demek oluyor ki b****'in 245 TL ödemek için hiçbir özelliği ya da ayrıcalığı yoktur. Mayo kumaşı ithalatcısı kim ise hekes o kumaşlardan alabilir ve 245 TL ödeiğiniz mayonun aynısını 30 TL'ye biryer görmeniz mumkunudur. Bakınız etke görebilirsiniz: http://www.tozlu.com/argento-6153563-erkek-sortu_347984_u http://www.tozlu.com/argento-6153568-erkek-sortu_347988_u beymen urunlerı ve kalıtesı sorgulanmalıdır artık

 • Osman19 Haziran 2015

  Ilgi şikayeti ilk müşteri hizmetlerinize site adresi detayı vererek hangi üründen bahsettiğimi telefonda onları yonlendirerek bulmalarını sağladım ama telefonda ki muhatap olduğum kisi olayı kavramalardan çok uzak olduğu için saçma sapan cevaplar ve bana " kendim araştırmam " hususunda akıl vererek sanki mağdur olan ben değilim oldu olacak b***** izmirlede ben görüşeyim bari havası oluştu. Site ismi sizde mevcut b**** ürünlerde mevcut acın bakın sözde b***** kullandığı özel kalite özel kumaşlarin aynısı kumaşdan 59 TL mayo nasıl oluyor? Aldığım mayo etikleri ustunde kullanılmamış halde duruyor. Akasya beymenden aldım ve sorun yasamadan yarın derhal iade etmek istiyorum!

 • Beymen Temsilcisi19 Haziran 2015

  Sayın Osman DİLER, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Beymen Mağazacılık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön