Beymen 1 Haftalık Şişme Montun Kaz Tüyleri Havada Uçuşuyor!

Yunus Emre Ö. |

14/03/2015 tarihinde İstanbul İstinye Park'tan Beymen'den mont aldım. İstanbul'da ikametgah etmiyorum. Bulunduğum ile tekrar 1 Nisan'da döndüm. Montu tek bir kez giyindim ve 7 Nisan'da aldığım mağazayla görüşüp onlara tekrar sorunumu söyleyip gönderdim.

Beni dün yani 05/05/2015 tarihinde 1 aydan fazla süre geçerek aradılar ve montumun hiç bir şeyinin olmadığını söylediler. Ben yemek yerken mont üstümdeyken kaz tüyleri kolumu teprettiğim'de bile havada uçuşuyor yemeğime bile geliyor. Ben bilseydim mont böyle diye almazdım. Mağduriyetimin giderilmesini bilgilerinize sunarım.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Emre Ö.
  08 Mayıs
  17:12

  Memmuniyet sıfır

 • Yunus Emre Ö.
  08 Mayıs
  17:11

  Kİmse aramıyor Güray bey isminde biri isteklerimizi bile dikkate almıyor. Kesinlikle bir daha Beymen\'den ürün almam müşteri memnuniyeti sıfır

 • 06 Mayıs
  15:52

  Sayın Yunus Emre ÖZER,

  Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür.

  Beymen, sektöründeki 40 yıllık liderliğini siz değerli “Beymen Dostları” sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir.

  Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

  Beymen Mağazacılık A.Ş