23 Haziran
Yorum Yap
#10588157

Beylikdüzü Belediyesi Roman Düğünü Çilesi!

Yakuplu sosyal konutlarda her gün yüksek sesler açılarak düğün yapılıyor. Ortalıkta hiç kimse olmamasına rağmen müzik son ses açık. Evlerimizde yüksek ses müzikten televizyon sesini duyamıyoruz. Evimizde yaşayamıyoruz yüksek sesten. Mahallede düğün yapmak yasal suçken belediye sık sık yapılan bu düğünlere neden bir çözüm bulmuyor?

Esra 938 Okunma

Cevaplar

  • Esra15 Temmuz

    Roman mahallesinde 15 Temmuz şehitleri anma gününde bile düğün yapılıyor. Çalgıyla çengiyle mi şehitlerimizi anıyoruz?! Belediye böyle bir rezilliğe nasıl izin verebiliyor?! Zabıta neden hiçbir işe yaramıyor?! Buna izin veren, bunu yapan hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum. Yakuplu Mahallesi sakinlerinin şikayetlerini hiç kimse duymuyor!

  • Esra02 Temmuz

    Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi sosyal konutlarda Haftada 2-3 kez yapılan roman düğünleri için defalarca aradığımız polis ekipleri düğüne uğrayıp çalgıcılarla konuşup düğünü terk ediyor. Saat 12 ye kadar düğünler devam ediyor. Sokakta düğün yapmak yasakken polisler neden hiçbir şey yapmıyor? O zaman herkes düğününü kapısının önünde yapsın! Bu düğünlere artık belediye ve polis ekipleri bir çare bulsun. Yakuplu mahallesinde huzurumuz kalmadı! Çığlığımızı duyun artık!

  • Esra30 Haziran

    Yakuplu mahallesinde huzur kalmadı. Her hafta düğün yapılıyor. Yarın sınav var saat 11 ve hala düğün son ses devam ediyor. Hem yarın sınava girecek öğrencilerin hem hastaların hem mahallede oturan herkesin hakkına giriyorsunuz. Belediye buna bir çözüm bulsun artık. Dayanacak gücümüz kalmadı. Bıktık! Evimizde rahatımız yok!

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler