09 Şubat
#11562223

Beylerbeyi Veteriner Kliniği Fazla Para Alması!

Bundan 2 gün önce Beylerbeyi Veteriner Kliniği denilen depodan bozma bir klinikteydik.
Klinik demeye bin şahit istiyor zaten. Çalışanının ve orada patronum diye geçinen bir adamın müşteriye nasıl davrandığını görseydiniz bana hak verirdiniz. İşini 25 TL fazla alsın diye yarım bırakan bir işletmeciden bahsediyoruz, hayvansever asla diyemem...


Telefonda söylediği hiçbir lafın arkasında durmayan bir adam ve 35 yaşına gelmesine rağmen 25 TL fazla alsın diye attığı 40 takla. Bir insan 25 TL fazla alsın diye anestezi yapılmaması gereken bir hayvana nasıl olur da anestezi yapmalıyız diye yalan söyler. Bunun adı düpedüz yalan, çünkü ondan başka 3 Veterinere sorduk bu konuyu. Kimsenin bugüne kadar hakkına girmek istemedim, istemem de. Fakat bu kadar mı parasal düşünür biri. Kedimin tüylerini kestirmeye götürdüğüm için pişman etti. Allah'tan Türk Veteriner Hekimleri Birliği varda. Bizde bu tarz saçma sapan yerlere konu ile ilgili mağduriyetlerimizi anlatabiliyoruz. Eğer sizinde mağduriyetiniz var ise veterinerlerle ilgili mutlaka oraya ulaşın.


Bu tarz bir yere yazmamın tek sebebi sizde mağdur olmayın diye arkadaşlar. Yoksa ilgili kurumlara durumu daha detaylı anlatıp çözüm arıyorum. Fakat burada kısaca mağduriyetimi sizlere de söylemek istedim. Sizde bu tarz problemlerle karşılaşıyorsanız. Buraya 5 dakikanızı ayırıp yazmaktan çekinmeyin. Sesimizi duyuralım. Hayvanlar birbirlerine yardım edemiyor bari insanlar birbirine yardım etsin.

Yıldız Yıldız 5.152 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları