29 Ekim 2018
#11086705

Beykent Üniversitesi Para İadesi Yapmadı!

Beykent Üniversitesi'ne YKS ile bu yıl yerleştim. Ders muafiyet ve seçimlerinden dolayı okulla aramda anlaşmazlık yaşandı ve zorunlu olarak okuldan kaydımı silmeye itildim. İstemesem de severek kazandığım bölüm için kayıt sildirme dilekçesi verdim Eylül ayında.


İki gün sonra talebinin işleme alındığını ve derslere giremeyeceğimi söylediler. Fakat 3 veya en geç 4 haftada sonuçlanır dedikleri ücret iadesi işlemi 6 hafta geçmesine rağmen hala sonuçlandırılmadı. Öğrenci işleri muhasebeye, muhasebe genel sekreterliğe suçu atıp duruyor. Maddi zorlukta olduğumu söylediğim halde okuldan ne iş imkanı sağlandı ne de bir yol gösterildi. Derdimi anlatmama rağmen 2. aya girdim ve tek bir dersine dahi alınmadığım okulun ücretini bana ödetmeye devam ediyorlar.


Öğrenciyi paradan başka bir şey olarak görmüyorlar dediklerinde inanmamıştım ama yaşayarak öğrendim. Bir gün de tüm kayıt silme işlemini yaptıkları öğrencileri de gördüm üstelik. Beni bu kadar zor duruma düşürdüğün ve benden hala para almaya devam ettiğin için teşekkürler A** Ç*** şirketler grubu.

Asli Asli 4.739 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Asli02 Kasım 2018

    Bütün bir günümü Ayazağa kampüs ile Beylikdüzü kampüste geçirmemden sonra nihayet kaydımı silmeyi tamamladılar. Genel sekreterliğe gitmesem en az 2 hafta daha işlemlerim tamamlanmayacakmış onu da öğrenmiş oldum. Neyse ki 6 hafta sonunda hallettim.

  • Asli02 Kasım 2018

    Her yere şikayet dilekçesi yazmam ve tam bir günümü Ayazağa kampüs ile Beylikdüzü kampüste geçirmemden sonra nihayet kaydımı silmeyi tamamladılar.

Ziyaretçi Yorumları