Beykent Üniversitesi Öğrenci İşleri Cevap Vermiyor

Ayşegül Ayşegül12 Ağustos 18:13

2 hafta oldu öğrenci lerine defalarca mail attım. Asla geri dönüş alamıyorum. Telefonla arayınca 40 kişi sıra oluyor ve yine tam cevap alamıyorum soruma. Biz bu okulun öğrencisiyiz, sorumuz olduğunda kime yazacağız? Cevap alamıyoruz. Telefonla arıyorum öğrenci işlerine mail atın diyorlar. Atıyorum cevap yok..

Gelişme :

18 Eylül 11:51

Kaç aylar öncesine erasmus sınavına girdim çok iyi geçti. Sonra kotu sonuç geldi. Belki yanlışlık vardır belki de yoktur ama ben itiraz etme hakkımı kullandım. Kaç aydır mail atıyorum kimse cevap vermiyor. Neden? Soruyorum ki neden? Göndermemek için mi ugrasiliyor, gondercekleri başka kisiler mi var acaba? İtiraz etme hakkim var sonuna kadar kullanacağım her gün şikayet edeceğim gerekirse. Bu okula gelmeyinq

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ayşegül 27 Ağustos 14:14

Bayağı uzun zaman oldu. Erasmus sonucuma itiraz ettim. Geri dönüş sağlamadılar. Tekrar okuduk veya okumadık hiçbir şey söylemiyorlar. Sınav sonucumu kabul etmiyorum. Tekrar okunsun istiyorum. Neden ilgilenmiyorlar acaba göndermek mi istemiyorlar? Neden bir okul öğrencisiyle iletişime geçmez ki? Öğrenci islerine mail atıp duruyorum cevap bile gelmiyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler