Beykent Üniversitesi Diploma Eki Verilmiyor!

Gürbüz Gürbüz25 Aralık 2018 14:35

2013 yılında Bilgisayar Mühendisliği bölümünden yüksek lisans diploması aldım. Yaklaşık üç ay önce gidip diplomamı teslim aldığımda ise diploma ekini vermediler ve dilekçe yazmamı isteyip iki yıl içinde hazırlanacağını ilettiler. Bu resmen diploma ekinin verilmediği anlamına gelmekte. İki yıl sonra gelecek olan diploma eki yok gibi bir şey, kimse başvurusunu iki sene sonraya erteleyemez.

Henüz bir ses çıkmış değil. Öğrenci işlerini arayıp ulaşmak ve çıkıp çıkmadığını sormak ise çok zor çünkü telefonları açmıyorlar veya düşmüyor. Bu devirde böyle bir belge için iki yıl beklemek ne kadar mantıklı sormak istiyorum. Bu belgenin diploma ile birlikte teslim edilmesi gerekmiyor muydu?

İlave olarak aldığım yüksek lisans diploması da Türkçe olarak hazırlanmış ve üzerinde veya arkasında İngilizce metni de yok. Bu da diğer bir çağ dışı uygulama.

Aşağıda paylaştığım okulun kendi web sayfasında diploma ekinin ücretsiz olarak verildiği yazılmakta. (İlave olarak bu sayfadaki diploma eki örnekleri de açılmamakta) Bu sayfaya diploma ekinin hazırlanmasının iki yıl sürdüğü bilgisinin de eklenmesi gerekmekte.

Okulun Diploma Eki Verdiğini Beyan Ettiği Sayfa: https://www.beykent.edu.tr/beykent/3546/diploma-eki

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler