21 Eylül 2013

Beyazesyam.com Ürün Teslimi Yapamıyor Oyalıyor!

Beyazesyam.com internet sitesinden çamaşır makinesi sitesi verdim 7 Eylül günü. Bugün 20 Eylül ama ürün hala elimize ulaşmadı. Firma kesinlikle müşteriye bu konuda bilgi vermiyor. İnternet sitesinden de takip edemiyorsunuz. Maillere de cevap vermiyorlardı taki; "mağdur edildiğimi düşünüyorum ve savcılığa suç duyurusunda bulunacağım" diye yazınca cevap verdiler.

Cevap da şu; 3-4 güne kadar temin edip edemeyecekleri belli olacakmış. 4 gün geçti yine cevap yok. Bugün aradım, müşteri temsilcisinin verdiği cevap; " yarına kadar temin ettik ettik etmedik, iptal ederiz siparişinizi". Kesinlikle bir mahcubiyet de yok.

Şimdi yorumlarda gördüm, siparişi iptal edince de parayı öderken de bayağı bir uğraştırıyor...

İlyas 288 Okunma

Cevaplar

  • İlyas 23 Eylül 2013

    Sipariş ettiğim ürünü gönderememelerinin üzerine yazdığım şikayet firmaya ulaşınca firma personeli daha önce yaptığı kabalığı tekrarlayarak hatta üzerine koyarak hakarete varan ifadeler kullandı. Firmanın müşteri memnuniyeti diye bir hassasiyeti yok.

  • İlyas 23 Eylül 2013

    Bu şikayetimin firmaya ulaşmasından sonra firma yetkilisi beni aradı ve bu şikayette bulunduğum için bana hakaret etti. Ama diğer tüketicilerin bilgilenmesi için mücadele ve yazmaya devam edeceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön