sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Yine Beurer Ateş Ölçer Yine Bozuk Ürün

Busra Busra3 yıl önce

Bebeğim için aldığım ft90 model temassız ateş ölçer çocuğumun 40 derece ateşi varken 36-37 gibi her ölçümde farklı sonuçlar veriyordu. Ürünü Nabız Tıp'a yolladım buraya da durumu anlatan şikayetimi yazmıştım. Nabız Tıp yetkilileri beni arayıp ürünün kusurlu olduğunu, nadiren de olsa böyle durumlar yaşandığını. Sikayetvar.com' a yazdığım şikayetimi silmemi istediler. Ürünü başka model ile değiştirdikleri için bende şikayetimi sildim.

Gönderdikleri yeni modelde de birebir aynı sorunu yaşadım. Yine çocuğum 41 derece ateşliyken, 37 derece gösterip durdu, o geceyi hastanede geçirdik. Yeni ürünü de yolladım. 2 aydır ne dönüş yaptılar, ne para iadesi. Defalarca aradım dönüş yapacağız diyorlar, her defasında not alıyorlar yetkili yok diyorlar. Resmen fiyasko.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Busra 2 yıl önce

Uzun uğraşlarım sonucu 120 liraya aldığım kendi sitelerinde 207 liraya çıkan ilk aldığım ürün yerine tansiyon aleti almak zorunda kaldım. Süreç beni yordu. Tansiyon aletini henüz başka bir yerde ölçüm yaparak kıyaslama fırsatım olmadı lakin doğru ölçüm yapıp yapmadığını bilemiyorum.

profile-icon Busra 2 yıl önce

Uzun uğraşlarım sonucu 120 liraya aldığım kendi sitelerinde 207 liraya çıkan ilk aldığım ürün yerine tansiyon aleti almak zorunda kaldım. Süreç beni yordu. Tansiyon aletini henüz başka bir yerde ölçüm yaparak kıyaslama fırsatım olmadı lakin doğru ölçüm yapıp yapmadığını bilemiyorum. Ama ateş ölçer almayın yazık bebeklerimizin sağlığı söz konusu.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler