Betpas Sms Sorunu

Serdar Serdar27 Şubat 19:10

betpaş midir nedir bu ve bunun gibi yerlerden gelen sms'lere devlet bir dur diyerek muhakkak hapis ve para cezası verilmesi lazım. artık millet olarak bu gelen sms'lerden bıktık. üyesi olmadığımız gibi varlığından bile haberdar olmadığımız bu firmalar her hafta sonu gönderdikleri sms'ler ile müşteri toplayacaklarını sanıyorlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Serdar 05 Mart 12:03

Bakın ben, ne ismini bile ilk defa duyduğum sizin web sitenize ne de sizin gibi bir başka bahis sitesine üye değilim. Kişisel bilgilerimizi bir yerlerden bulup rahatsız ediyorsunuz. Açık adresiniz yok, vergi kaydınız yok, imtiyaz sahibi bir kişi bilgisi yok. Bıktırdınız gerçekten.

Betpas Logo Betpas 04 Mart 18:22

Sayın Serdar T., SMS ya da mail gönderimleri zaman zaman direkt bizim tarafımızdan değil anlaşmalı aracı kuruluşlar tarafından gönderilebilmektedir. Bu da daha önce yararlanmış olduğunuz bir bonus içeriği hakkında tarafınıza tekrar bilgilendirme içeriği gönderilebilmesi ya da mesaj almak istemediğinizi iletmenize rağmen tarafınıza istemsiz olarak gönderim yapılmış olabileceği anlamını taşımaktadır. Bu durumun tekrarlanmaması adına tarafımızdan gerekli aksiyon alınacaktır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresi üzerinden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Betpas Destek Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular