Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Kapatma Talebi Vermeme Rağmen Aramaya Devam Ediyor Betnef

profile
Behiye
29 Şubat 05:54
142
Behiye'nin Teşekkür Mesajı
“Kapatma süreci ile bilgi verildi ama özel olarak bir durum yaşandı numaram sistemden silindi aramalar bitti çok sağ olun hemen hallettiler sağ olsunlar”

Hayatımda yaptığım bazı değişiklikler nedeniyle siteyle olan ilişiğimi kesmek istedim. Bu sebeple kapatma talebinde bulundum ve bu yüzden eşimle de tartışmalar yaşadım. Siteye girmiyor ve oynamıyorum, kapatma talebinde de bulundum; ancak aramalar ve mesajlar devam edince eşim hâlâ oynadığımı düşünüyor ve bu durum aile içinde sorun yaratıyor. Bu nedenle acilen bu arama ve mesajları kesmenizi rica ediyorum.

Behiye
Behiye
01 Mart 11:55

Kapatma süreci ile bilgi verildi ama özel olarak bir durum yaşandı numaram sistemden silindi aramalar bitti çok sağ olun hemen hallettiler sağ olsunlar

Benzer Şikayetler

Betnef Hesabıma Giriş Yapamıyorum

profile
Ahmet
21 Nisan 00:03
128
5
Çözüldü

Betnef Sitesi Hesap Kapatma Talebimi Almıyor

profile
Aysun
16 Nisan 12:42
67
"Kapatma süreci ile ilgili bilgilendirmeler tarafıma yapıldı. İstenilen belgelerin istenme sebepleri ile ilgili de açıklama yaptılar zaten sitenin çalışanı ebru hanıma çok teşekkür ederim fazlasıyla kibar ve bilgili bir hanımefendi çok memnun kaldım sağ olun arkadaşlar"
5
Çözüldü

Numara Güncellemesi Yapamıyorum Betnef

profile
Tunga
16 Nisan 12:33
91
"Gerekli bütün açıklamalar tarafıma yapıldı. Aklımda tek bir soru işareti kalmadı her şeyi ve istenilen belgelerin nedenlerini Alınan güvenlik önlemlerinin sebeplerini tek tek açıkladılar kesinlikle yüksek güvenliği olan ve sorunsuz bir site artık tek adresim olacaklardır çok çok çok teşekkür ediyorum"
5
Çözüldü

Betnef Sitesinden Vip Oyuncu Olarak Oynamak İstiyorum

profile
Yamansoy
16 Nisan 12:32
79
"Ayrıcalık tanıyıp vip üyelik geçişimi yaptılar sitenin alakasından ve yaklaşımından çok memnun kaldım bu kadarını beklememiştim beklentilerimi fazlasıyla karşıladı site çok çok çok teşekkür ediyorum"
5
Çözüldü

Betnef Sitesi Oyuncu Hesabıma Giriş Yapamıyorum

profile
Karakalpak
16 Nisan 12:03
123
"Siteye girişim sağlandı şikayet yazmama bile gerek yokmuş belki şikayetim daha yayına girmeden girişim sağlandı çok teşekkür ediyorum siteye ilgilendikleri ve yardımcı oldukları için çok memnun kaldım yaklaşımlarından ve tavırlarından çok teşekkür ediyorum"
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz