Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Betnef Sitesi Yatırımımın İadesini Talep Ediyorum

Ahmet
21 Mayıs 07:29
100
Ahmet'in Teşekkür Mesajı
“Site iletişime geçti ve istersem iade yapabileceklerini istersem de mağduriyet yaşatmama ve memnuniyet adına bir defaya mahsus bonusu aynı oranla tanımlayabileceklerini söylediler. Tabii ki bonusu aldım 🙂 siteye de ilgilerinden ve memnun etme çabalarından ötürü ayrıca teşekkür ediyorum”

Sitenin panelinde gördüğüm ve oldukça dolgun olan bir bonustan yararlanmak için siteye yatırım yaptım. Bu bonus üstelik dikkatimi çekmişti ve hemen yararlanmak istedim. Yatırımımı gerçekleştirdikten sonra bonusu talep ettim; ancak bana normal yatırım bonusu verdiler. Meğerse istediğim bonus, VIP üyelere özelmiş. Ben o bonus için yatırım yapmıştım ve şimdi yatırımımın iadesini talep ediyorum.

Ahmet
23 Mayıs 14:21

Site iletişime geçti ve istersem iade yapabileceklerini istersem de mağduriyet yaşatmama ve memnuniyet adına bir defaya mahsus bonusu aynı oranla tanımlayabileceklerini söylediler. Tabii ki bonusu aldım 🙂 siteye de ilgilerinden ve memnun etme çabalarından ötürü ayrıca teşekkür ediyorum

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Bonus Kısıtlaması Aldığım Site Betnef

Akasma
20 Haziran 04:45
58
"Yatırım bonusunu talebim üzerine 2 kere verdikleri için kısa süreli bir kısıtlama yapılmış o kadar. Site gerekli açıklamaları aklımda tek soru işareti kalmayacak şekilde yaptı tarafıma çok memnun kaldım siteden çok çok teşekkür ediyorum fazlasıyla ilgililer ve kibarlar çok teşekkür ediyorum"
5
Çözüldü

Betnef Sitesinden Vip Üyelik Talebimin Kabulünü Bekliyorum

Berk
20 Haziran 04:45
133
"Site isteğimi ve talebimi dikkate alıp hemen aksiyon aldı ve anında iletişim sağlayıp vip üyelik talebimi inisiyatif kullanıp kabul etti. Bu kadar kısa sürede böyle bir sonuç beklememiştim açıkçası çok memnun kaldım yaklaşımlarından ötürü teşekkür ederim"
5
Çözüldü

Site Tarafından Üyelik Girişim Engellenmiş Betnef Açıklama Bekliyorum

Altuğ
20 Haziran 04:45
146
"Hem telefondan hem PC den giriş yapmaya çalıştığım için aynı anda iki giriş gözüktüğü için güvenlik amaçlı kısıtlama yapılmış güvenliği yüksek ve son derece güvenilir bir site kısa sürede Halledildi zaten çok teşekkür ediyorum siteye gerekli açıklamaları da yaptılar çok memnun kaldım teşekkür ediyorum"
5
Çözüldü

Üyeliğimi Açtım Ama Betnef Bonusumu Vermedi

Gülbahar
20 Haziran 04:45
118
"Tekrardan arama aldım ve bilgilerim ip bilgilerimle birlikte yeniden alındı ve site bonuslarımı tanımladı kısa sürede. Gecikme içinde tatmin edici ve sevindirici bir Bonus verildi çok çok çok teşekkür ederim siteye bu kadar ilgili bir site beklememiştim açıkçası"
5
Çözüldü

Betnef Sitesi Oyunlarında Kesilmeler Yaşıyorum

Nehir
20 Haziran 04:39
47
"Temsilci Ayça hanım ile görüşme sağladık ve kısa sürede verdiği teknik destek ile sorunum çözüldü siteye de çalışanlarına da ilgilerinden dolayı teşekkür ederim çok sağ olun arkadaşlar"
Benzer Şikayet Yaz