Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Betnef Sitesi Telegram'dan Aldığım Bonus Kodunu Aktifleştirmedi

Kutay
15 Mayıs 07:10
113

Betnef sitesinin Telegram sayfasındaki etkinlikte kodu alıp Betnef'e girdim ve bu şekilde ödülü almayı bekledim ama gelmedi. Kodu siz paylaştınız, ben de alıp girdim; bu şekilde bonusumun yüklenmesi gerekiyordu. Neden yüklemiyorsunuz? İlla şikayet etmek mi gerekiyor? Yani bonusumu verin bana.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Betnef Para Ödemedi Hesabı Kapattı

Semih
15 Haziran 23:02
-
Betnef Para Ödemedi Hesabı Kapattı
Betnef Para Ödemedi Hesabı Kapattı

Betnef Güncelleme Nedeniyle Ödeme Gecikmesi

Sercan
15 Haziran 22:56
-
5
Çözüldü

Üyelik İptali Talebim Varken Aramalara Devam Ediyor Betnef

Aytaç
13 Haziran 05:06
65
"Hesabımı kapatmak için talepte bulunmuştum hesabımın 90 gün sonunda kapanacağını öğrendim ama talepte bulunduktan sonra hesaba hiçbir şekilde girmedikten sonra hesabın hiçbir şekilde aktif olarak gözükmeyeceğini belirttiler sitenin aramalara devam etme sebebi de sitenin reklam amaçlı siteye düşen tüm numaraların aranması bu aramalardan rahatsız olduğum için site ile iletişime geçtim ve daha fazla arama almak istemediğimi zaten siteden ayrılacağını belirttim aramaların kesileceğini hesabımın da 90 gün sonunda tamamen kapanacağını tekrar belirttiler uygulamadan ayrılacak olmama rağmen bu kadar ilgili ve anlayışlı davranmaları gerçekten çok hoşuma gitti oyunda olduğum sürece hiçbir sıkıntı yaşamadım tercih edebilirsiniz her zaman güvenilirlikte siteye tekrardan çok teşekkür ediyorum"
5
Çözüldü

Betnef Sitesi Vip Üyeliğimin İade Edilmesini İstiyorum

Mert
13 Haziran 05:01
147
"Telegram üzerinden siteyle tekrar iletişime geçtim kuralların belli olduğunu ve kuralları ihlal edemeyeceklerini söylediler vıp üyeliğin iptalinin sebebinin hesabıma 19 gün boyunca giriş yapamam olduğu tekrar vıp üyeliği aktif edemeyecekleri fakat oyuncuyu mağdur etmemek adına hesabıma bir tane Bonus tanımladılar ellerinden ancak böyle bir şeyin geleceğini söylediler siteye anlayışlarından ve desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum"
5
Çözüldü

İp Çakışması Dedi Bonusu Vermedi Betnef

Eren
13 Haziran 05:01
155
"Side kısa sürede tarafımla iletişime geçti bu bonusların sınırlı sayıda olması dolayısıyla benden önce davranan bir kişinin bonusu aldığı bunun IP çakışması değildi bir bağlantı sorunu olduğunu teslim ettik fakat Bonus karşıdaki oyuncuya geçmiş bulunduğu için oyuncuyu mağdur etmemek adına artı bir Bonus hesabıma tanımlandı senin bu kadar iyi ve anlayışlı olmasından ötürü çok teşekkür ediyorum kayıpa uğratmıyorlar"
Benzer Şikayet Yaz