Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Betnef Sitesi Bu Hafta Haftalık Kayıp Bonusumu Vermiyor

profile
Altuğ
29 Şubat 05:54
152
Altuğ'un Teşekkür Mesajı
“Bonus hakkında bilgilendirmeler de gerekli açıklamalar da yapıldı çok çok teşekkür ediyorum siteye hiçbir şekilde mağduriyet yaşatmayan bir site çok sağ olun”

Siteden bir hafta içinde 25 bin lira kaybettim. Haftalık şans bonusumun tanımlanmasını bekledim fakat gelmedi. Her hafta düzenli olarak geliyordu; ancak bu sefer 'panel hakkınız yok' denilerek verilmedi. Nedenini anlayamadım. Sorunun ne olduğunu ve neden bonus alamadığımı öğrenmek istiyorum.

Altuğ
Altuğ
01 Mart 11:52

Bonus hakkında bilgilendirmeler de gerekli açıklamalar da yapıldı çok çok teşekkür ediyorum siteye hiçbir şekilde mağduriyet yaşatmayan bir site çok sağ olun

Benzer Şikayetler

Betnef Hesabıma Giriş Yapamıyorum

profile
Ahmet
21 Nisan 00:03
128
5
Çözüldü

Betnef Sitesi Hesap Kapatma Talebimi Almıyor

profile
Aysun
16 Nisan 12:42
67
"Kapatma süreci ile ilgili bilgilendirmeler tarafıma yapıldı. İstenilen belgelerin istenme sebepleri ile ilgili de açıklama yaptılar zaten sitenin çalışanı ebru hanıma çok teşekkür ederim fazlasıyla kibar ve bilgili bir hanımefendi çok memnun kaldım sağ olun arkadaşlar"
5
Çözüldü

Numara Güncellemesi Yapamıyorum Betnef

profile
Tunga
16 Nisan 12:33
91
"Gerekli bütün açıklamalar tarafıma yapıldı. Aklımda tek bir soru işareti kalmadı her şeyi ve istenilen belgelerin nedenlerini Alınan güvenlik önlemlerinin sebeplerini tek tek açıkladılar kesinlikle yüksek güvenliği olan ve sorunsuz bir site artık tek adresim olacaklardır çok çok çok teşekkür ediyorum"
5
Çözüldü

Betnef Sitesinden Vip Oyuncu Olarak Oynamak İstiyorum

profile
Yamansoy
16 Nisan 12:32
79
"Ayrıcalık tanıyıp vip üyelik geçişimi yaptılar sitenin alakasından ve yaklaşımından çok memnun kaldım bu kadarını beklememiştim beklentilerimi fazlasıyla karşıladı site çok çok çok teşekkür ediyorum"
5
Çözüldü

Betnef Sitesi Oyuncu Hesabıma Giriş Yapamıyorum

profile
Karakalpak
16 Nisan 12:03
123
"Siteye girişim sağlandı şikayet yazmama bile gerek yokmuş belki şikayetim daha yayına girmeden girişim sağlandı çok teşekkür ediyorum siteye ilgilendikleri ve yardımcı oldukları için çok memnun kaldım yaklaşımlarından ve tavırlarından çok teşekkür ediyorum"
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz