Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Betnef Çekim Kesintisini Eklemek İçin Bekletiyor

profile
Emre
29 Şubat 05:54
150
Emre'nin Teşekkür Mesajı
“İadem yapıldı genel süreç hakkında bilgi de verildi. Ben biraz acele etmişim sadece iademi aldım çok sağ olun çok memnun kaldım. Teşekkürler...”

Betnef sitesinden 6500 lira tutarında bir çekim gerçekleştirdim. Çekim miktarı çok yüksek olmamakla birlikte, yüzde 10 oranında bir kesinti yapılmış. '2 saat içinde hesabınıza tanımlanır' denildi ancak kesintinin neden yapıldığını anlamadım. Aceleci bir yapım var ve bu durum beni rahatsız ediyor. Zaten kazancım çok fazla değilken, neden 2 saat bekletildiğimi merak ediyorum.

Emre
Emre
01 Mart 11:53

İadem yapıldı genel süreç hakkında bilgi de verildi. Ben biraz acele etmişim sadece iademi aldım çok sağ olun çok memnun kaldım. Teşekkürler...

Benzer Şikayetler

Betnef Hesabıma Giriş Yapamıyorum

profile
Ahmet
21 Nisan 00:03
128
5
Çözüldü

Betnef Sitesi Hesap Kapatma Talebimi Almıyor

profile
Aysun
16 Nisan 12:42
67
"Kapatma süreci ile ilgili bilgilendirmeler tarafıma yapıldı. İstenilen belgelerin istenme sebepleri ile ilgili de açıklama yaptılar zaten sitenin çalışanı ebru hanıma çok teşekkür ederim fazlasıyla kibar ve bilgili bir hanımefendi çok memnun kaldım sağ olun arkadaşlar"
5
Çözüldü

Numara Güncellemesi Yapamıyorum Betnef

profile
Tunga
16 Nisan 12:33
91
"Gerekli bütün açıklamalar tarafıma yapıldı. Aklımda tek bir soru işareti kalmadı her şeyi ve istenilen belgelerin nedenlerini Alınan güvenlik önlemlerinin sebeplerini tek tek açıkladılar kesinlikle yüksek güvenliği olan ve sorunsuz bir site artık tek adresim olacaklardır çok çok çok teşekkür ediyorum"
5
Çözüldü

Betnef Sitesinden Vip Oyuncu Olarak Oynamak İstiyorum

profile
Yamansoy
16 Nisan 12:32
79
"Ayrıcalık tanıyıp vip üyelik geçişimi yaptılar sitenin alakasından ve yaklaşımından çok memnun kaldım bu kadarını beklememiştim beklentilerimi fazlasıyla karşıladı site çok çok çok teşekkür ediyorum"
5
Çözüldü

Betnef Sitesi Oyuncu Hesabıma Giriş Yapamıyorum

profile
Karakalpak
16 Nisan 12:03
123
"Siteye girişim sağlandı şikayet yazmama bile gerek yokmuş belki şikayetim daha yayına girmeden girişim sağlandı çok teşekkür ediyorum siteye ilgilendikleri ve yardımcı oldukları için çok memnun kaldım yaklaşımlarından ve tavırlarından çok teşekkür ediyorum"
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz