Betist ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Fark sonuçtan hiç memnun değil

Betist SMS Üzerinden Taciz

2.751
Fark
Fark 27 Kasım 2022 14:43

Atılan SMS'lerden sıkıldığım için şikayet oluşturmaya karar verdim. Sitenize üye değilim. Bahisle hiçbir bağlantım yok. Daha önce sitenize gelip sizden ricada bulundum fakat hiçbir aksiyon alınmadı, SMS ile tacize devam ediyorsunuz. İnsanlara rahatsızlık veren bir firmanın kalitesi nedir? Tartışılır.

Reklam uğruna insanların yaşam kalitesini etkiliyorsunuz, sizin gibi 1000 tane site var ve farkınızı SMS atarak değil başka yönlerle gösterin çünkü tonlarca SMS alıyoruz ve sadece rahatsızlık duyuyoruz. Bir daha SMS almak istemiyorum, tüm bilgilerimin sisteminizden silinmesini talep ediyorum. 

Betist Logo
Betist2 hafta önce

Benzer Şikayetler

profile
179
1 gün önce

Betist Para Yatırma İşlemleri

Yatırım yaptığım işlem alt limit 500₺ olduğu için 200₺ Yatırım hesabıma geçmedi ve param iade edilmedi. Müşteri temsilcisine bağlandığım da benimle dalga geçer gibi konuşarak üstünü tamamlamadan hesabıma paranın geçmeyeceğini ve paranın geri iade edilmeyeceğini söyledi.

profile
110
2 gün önce

Betist Paramı Aldı Karşılığını Vermedi

Betist sitesine Kolaypay ile kredi kartından 500 TL para yükledim para yatmadı. Müşteri temsilcileri ile iletişime geçtiğimde temsilci bana ters ters cevap verip hatta kalın diyerek 4 saat bekletti ve bağlantıyı kesti tekrar bağlandığım da bana hareket dökümünü istediler. Banka uzantılı alıp mail at...

Betist Paramı Aldı Karşılığını Vermedi
Betist Paramı Aldı Karşılığını Vermedi
profile
172
3 gün önce

Betist Saygısız Müşteri Temsilcisi Sıkıntısı

Betist sitesinde müşteri temsilcisi L**denen kişi Telegram üzerinden sesli olarak bana bağırıp engelledi. Hem mesaj atıp duruyor, soruncada Telegram üzerinden saygısızca bağırmaktan başka bir şey yapmıyor. Bu kadar kötü bir temsilci görmedim ben nasıl bunu işe almışlar inanılır gibi değil!

profile
290
3 gün önce

Betist Online Oyunlar Slot

Arkadaşlar para yatırıyorsun ancak o paranı kullanmana izin vermiyorlar. Slot oynamak istiyorsun paran olmadığı için oynayamıyorsun. Bir de tekrar senden paranı yüklemeni istiyorlar bu katlanarak devam ediyor her yatırdığında Farklı isimin çıkıyor. Neden bu kadar bunların sayısı arttı.

Betist Online Oyunlar Slot
Betist Online Oyunlar Slot
profile
Ali
643
4 gün önce

Betist'te Tek Maç Kuralı

Betist'te benimde üyeliğim var e**** adım a** ben de kazanınca maalesef param verildi ama tek maç yasağı geldi çok saçma bir durum alt yapıları böyle karar almış çok saçma her yazdığımda böyle diyorlar ben oynamıyorum artık halbuki sağlam firma kendini bozuyor anlamış değilim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .