16 Ağustos
#12426775

BetCiO Art Niyetli Site

Yatırım yapmadan önce müşteri temsilcisiyle konuştum (ismi l**) anapara ve Bonus toplamıyla tüm bakiyeyi tek maça en az 1.50 orana basıp çekiminizi yapabilirsiniz dedi. Siteye üye oldum. Kullanıcı adım a***. Yatırım yaptım kaybettim sıkıntı yok ama daha ilk çekimimde bahanelerle param resmen yok edildi. Her seferinde farklı bahanelerle iptal edildi. Zaten burada art niyetli olduklarını belli ettiler. Fotolara bakın. İptal sebeplerinde gönderdikleri her mesajda farklı bahaneler. En son dediler ki 160 TL daha çevriminiz var nasıl olur ben paramın tamamını basmışım.


Neyse bir 160 TL'lik daha çevrim yapayım dedim yattı kuponun. Bakın bundan sonra çekimimi yapabilirim değil mi dedim, evet dediler. Kalan parayı çekim talebi verdim bu seferde gece 00:00'den sonra talep verin dediler. Öyle yaptım. Sonrasında ne göreyim paramı ilk yatırdığım paraya düşürmüşler. Sebep? Neymiş anapara ve bonusumu tek maça basmışım. Siz dalga mı geçiyorsunuz sizin müşteri temsilciniz sıkıntı yok en az 1.50 oran olduktan sonra dedi.


Müşteri temsilcisine farklı söylettirip onun söylediğinin kurala uymadığını bu kuralsızlık bahanesiyle paranız yok ediliyor. Benim suçum ne müşteri temsilciniz böyle anlattı diyorum ama dinleyen kim ki.

Ali Ali 1.221 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları