11 Aralık 2013

Beta Ayakkabı'nın İnternet Mağazası Ürünü Göndermiyor!

Beta Ayakkabı'nın internet sitesi üzerinden 22 Kasım 2013 tarihinde sipariş verdim. Ancak o günden bu yana ne sitede ne e-posta yoluyla gecikmeye dair bir açıklama yapmadılar. Sitede verdikleri iletişim bilgilerinden firmaya ulaşılamamış, şansımı deneyerek verdikleri numaranın son rakamı değiştirerek aradığımda numaranın Beta'ya ait olduğunu öğrendim ve iletişim kurabildim.

Görevli en kısa zamanda yollanacağını, işlemi hızlandırmak için not alacağını belirterek görüşme bitirilmiştir. Ürünlerin farklı illerdeki depolardan temin edildiği için gecikme yaşandığını belirtti görevli ancak firmanın tavrını umursamaz ve müşteri memnuniyetini hiçe sayar biçimde özensiz olduğunu düşünüyorum.

Elif 76 Okunma

Cevaplar

  • Elif15 Aralık 2013

    Firma gecikmeye dair herhangi bir açıklama yapmamış, yalnizca durumu ilgili birime ileteceğini belirtmistir. Henuz ayakkabı da makul bir açıklama da yoktur.

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi11 Aralık 2013

    Sayın Elif D., Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Beta olarak müşteri memnuniyeti en önem verdiğimiz konuların başında yer almaktadır. Şikayetiniz, ilgili departmanlarımıza iletilmiş olup bir daha aynı sorunların yaşanmaması adına titizlikle değerlendirilmeye alınacaktır. Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özürlerimizi iletir, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön