30 Eylül 2014

Beta Ayakkabı'nın Hizmet Kalitesi Sıfır.

Ayakkabımı cevahir şubesindeki mağazaya merkeze gönderilmek üzere 24 ağustos verdim. Ayakkabının tadilata gönderilmesinin üzerinden 1 ay geçti en sonunda ben aradım Cevahir şubeyi ancak ismimden soyadımdan telefon numaramdan dahil kaydıma ulaşamadılar. Bana verilen tadilat fişi ile aradığım taktirde yardımcı olabileceklerini söylediler, ancak ben yeni taşındığım için o hengamede fişi bir türlü bulamadım.

Beta çağrı merkezini aradım muhatap olabileceğim kimseyi bulamadım. 10 gün sonra tekrar aradım ve Cevahir'in ayakkabıyı başka bir isimle tadilata gönderdiği öğrendim ve benden bir özür bile dilemediler. Kel bir adam bana ahkam kesti, benimle kaba konuştu. Hizmet böylemi verilir?

Seda 1.554 Okunma

Cevaplar

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi30 Eylül 2014

    Sayın Seda A., Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Değerli yorumlarınız, hizmet kalitemizi arttırabilmek adına büyük önem taşımaktadır. Şikayetiniz, yetkili departman ve kişilere iletilmiş olup, bir daha aynı sorunların yaşanmaması adına gerekli önlemlerin alınacağını bilmenizi isteriz. Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı sizlere özürlerimizi iletir, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön